آخرین قسمت «معمای شاه» امشب روی آنتن می‌رود/ معرفی مجموعه جایگزین

«معمای شاه» روایتگر ماجراهای سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی در دوره سلطنت رضا شاه و محمدرضا در دوران پهلوی بود که در ۹۵ قسمت تولید شد.

به گزارش کمال مهربه نقل از مهر؛ مجموعه تلویزیونی «معمای شاه» امشب چهارشنبه سیزدهم بهمن ماه، پس از نمایش نود و پنجمین و آخرین قسمت به پایان می رسد.

مجموعه تلویزیونی الف ویژه «معمای شاه» با ژانر تاریخی به کارگردانی محمدرضا ورزی و تهیه کنندگی علی لدنی، محصول گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که داستان زندگی محمدرضا پهلوی را از زمان بازگشت وی از سوئیس درسال ۱۳۱۵ تا زمان مرگ او به تصویر می‌کشد. این مجموعه بیش از ۷۰۰ لوکیشن دارد که در آن ۱۶۰۰ بازیگر اصلی و فرعی ایفای نقش کردند. «معمای شاه» روایتگر ماجراهای سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی در دوره سلطنت رضا شاه و محمدرضا در دوران پهلوی بود که در ۹۵ قسمت تولید شد.

پس از اتمام این سریال، مجموعه تلویزیونی «پایان نمایش» به کارگردانی زنده یاد بهمن زرین پور و تهیه کنندگی رضا انصاریان از جمعه ۱۵ بهمن ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن می رود. این سریال، داستان زندگی پسر جوانی به نام حامد را در سال های ۱۳۴۱ تا ۱۳۵۱ روایت می کند که به دلیل مبارزات سیاسی به زندان منتقل شده است.

امین زندگانی، سهیلا رضوی، مینا جعفرزاده، سولماز غنی، شهرام عبدلی، فریبا متخصص، شمسی فضل اللهی، سیامک اطلسی، نیکو خردمند و محمود عزیزی از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *