دو مزاحم دستگیر شدند/درگیری 2 پسر و 3 دختر جوان در نیمه‌های شب

سرهنگ رضاباني، صبح امروز از دستگيري 2 تن از اراذل و اوباش محدوده شمال تهران طي يك درگيري خبر داد.

 

 

 

کمال مهر:سرهنگ مهدي رضاباني، سركلانتر يكم پليس پايتخت، صبح امروز  ضمن اشاره به دستگيري 2 تن از اراذل و اوباش محدوده شمال تهران طي يك درگيري خبر داد و به تشريح خبر مذكور پرداخت.

اين مقام انتظامي در تشريح خبر فوق گفت: شب گذشته يكي از تيم‌هاي گشت انتظامي كلانتري 101 در حال گشت زني در محدوده خيابان افشاري بودند كه متوجه درگيري ميان 2 مرد سرنشين يك خودروي بنز مشكي رنگ و سه زن سرنشين يك خودروي ديگر شده و براي بررسي به سمت آن‌ها رفتند.

وي افزود: زماني كه ماموران به محل رسيدند سه زن مذكور به آن‌ها مراجعه و اعلام داشتند كه سرنشينان خودروي بنز كه حالت عادي نداشتند راه خودروي آن‌ها را سد كرده و براي آن‌ها ايجاد مزاحمت نموده‌اند و در اين خصوص درخواست رسيدگي به موضوع را كردند.

سرهنگ رضاباني در ادامه گفت: در بررسي‌هاي انجام شده مشخص شد كه 2 سرنشين خودروي مشكي رنگ مسبب هستند و زماني كه مشاهده كردند ماموران به سمت آن‌ها مي آيند از خودرو پياده شده و اقدام به توهين و ايجاد درگيري با سلاح سرد با ماموران كردند.

سركلانتر يكم پليس پايتخت گفت: سرعت عمل ماموران در به كارگيري فنون رزمي فرصت خودنمايي و عرض اندام را به متهمان مست نداده و هر دو نفر در كمتر از چند دقيقه بازداشت شده و به همراه شاكيان به كلانتري منتقل شدند.

وي عنوان داشت: هر دو متهم در كلانتري به جرايم خود مبني بر ايجاد مزاحمت براي شهروندان اعتراف كرده و پس از تكميل پرونده و دريافت شكايت شاكيان هر دو متهم به پايگاه يكم پليس امنيت عمومي تهران بزرگ منتقل شدند تا در اين خصوص تحقيقات كامل‌تري صورت گيرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *