خلافکاران زیرزمینی تهران لو رفتند/دستگیری 5 مرد و یک دختر جوان/کشف فشنگ و ماسک سلاح‌های شیمیایی

1
0

 

به گزارش خبرنگار کمال مهر، برابر گزارش شهروندان تهرانی ساکن محله افسریه تهران مبنی بر حضور سارقین و افراد اراذل و اوباش در داخل زیرزمین خانه‌ایی در محله افسریه ماموران تخصصی این یگان تحقیقات نامحسوس را در دستور کار خود قرار دادند.

عوامل تخصصی کلانتری پس از حصول اطمینان از حضور سارقان و اراذل و اوباش در آدرس فوق طی هماهنگی با معاون محترم دادستان و سرپرست محترم دادسرای شهید محلاتی در ساعت 20 شب گذشته در آدرس مورد نظر حضور یافته که ابتدا مشخص گردید محل مورد نظر زیرزمین آپارتمانی است که دارای یک پنجره کوچک بوده که شیشه‌های آن طوری پوشانده شده بود که روشنایی مشخص نبود و به ظاهر کسی در آنجا سکونت نداشت.

اما با استفاده از ترفندهای پلیسی ماموران وارد آپارتمان شده که محض ورود به زیر زمین 4 نفر به نامهای 1-“غلام” 26 ساله،اژدر” 25ساله و”اردشیر” 40ساله و دختر جوانی به نام “مژگان” 22 ساله در حالیکه با همدیگر هیچ گونه رابطه خویشاوندی نداشتند، دستگیر شدند.

ماموران در بازرسی از منزل فوق تعداد 2دستگاه ضبط خودرو یک حلقه لاستیک زاپاس یک دستگاه دی وی دی ، یک ماسک مخصوص سلاح های شیمیایی ، تعداد16 گرم مواد روانگردان از نوع شیشه ، یک قبضه قمه، یک جفت باند ، یک دستگاه ترازوی دیجیتال کشف گردید.

رئیس کلانتری 156افسریه رییس سرگرد احداله یوسفوند درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: در ادامه دو نفر از همدستان نامبردگان نیز به صورت جداگانه به هویت “ناصر” 38 ساله ونفر دوم ” کریم” 55 ساله در جلوی درب آپارتمان دستگیر و در بازرسی بدنی از داخل جیب آنان حدودا 4 گرم هروئین کشف گردید، ضمنا در بازرسی از منزل متهمان تعداد5 فشنگ جنگی نیز کشف و ضبط شد. در نهایت متهمان پس از بازداشت بنا به دستور مقام قضایی ضمن تکمیل پرونده در اختیار کاراگاهان پایگاه ششم پلیس آگاه تهران بزرگ قرار گرفتند.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x