سرقت های خیابانی باز هم قربانی گرفت /تصاویر(+18)

دختری با چهره ای متلاشی شده و خونین به بیمارستان انتقال داده شد.
به گزارش «کمال مهر»،در شهر دارلاستون انگلیس، یک دختر به نام امیلی اوریلی، مورد حمله قرار گرفت و گوشی تلفن همراه و دستبند گران قیمتش به سرقت رفت.
حمله ها و سرقتهای خیابانی باز هم قربانی گرفت +تصاویر(+18)
او بعد از اینکه به بیمارستان انتقال پیدا کرد و کمی هوشیاری اش را به دست آورد گفت:داشتم به خانه دوستم می رفتم که در یک لحظه مورد حمله قرار گرفتم، وقتی برگشتم دو دختر را دیدم، یکی از آنها با مشت چندین بار محکم و با تمام قدرت به صورت من کوبید، بعد موهایم را گرفت و من را روی زمین انداخت و شروع کرد به کشیدن و دوباره من را به خشونت هرچه تمام کتک زد.زمانی دست از حمله کشید که دوستش به او گفت دیگه کافیه! باید اینجارو ترک کنیم، فکر کنم اون مرده!
حمله ها و سرقتهای خیابانی باز هم قربانی گرفت +تصاویر(+18)
مادر امیلی می گوید: وقتی به بیمارستان رسیدم و دخترم را دیدم، گریه ام گرفت،چون چهره اش به سختی قابل شناسایی بود و نمی توانست چشمهایش را باز کند، اصلا باورم نمی شود که کسی بتواند چنین بلای وحشتناکی بر سر یک انسان دیگر بیاورد.من به عنوان یک مادر واقعا قلبم شکسته و امیدوارم که برای فرزندان شما هرگز اتفاقی شبیه به این پیش نیاید.
حمله ها و سرقتهای خیابانی باز هم قربانی گرفت +تصاویر(+18)
دختر من از سندروم اسپریگر رنج می برد و نمیتواند در مواقع بحرانی به سرعت واکنش درست انجام دهد و همین شاید بیشتر باعث شد تا از یک دختر کتک بخورد و به چنین وضعی دچار شود.فکر می کنم باید مجازات های سخت تری برای اینگونه جنایات در نظر گرفته شود تا کمتر شاهد مواردی شبیه به این باشیم.
گفتنی است یک دختر مظنون به سرقت، مدت کوتاهی پس از این ماجرا توسط پلیس دستگیر شد که فعلا با قرار وثیقه تا زمان دادگاه آزاد شده است.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *