اتاق نشیمن ایرانی، چیدمان دنج منزل نفیسه!

دکوراسیون منزل باید گرم و صمیمی باشد، زمانی که برای گپ و گفت های روزمره با خانواده خود نشسته اید، فضای دنج ارتباط خانوادگی شما را مستحکم تر می کند. داستان نشیمن هفته را از زبان نفیسه دنبال کنید، سبک تلفیقی و عناصر ایرانی در دکوراسیون منزل زوج جوان به چشم می خورد:

نفیسه تهرانی

نشیمن هفته در یک نگاه

 • تعداد افراد استفاده کننده از فضا: ۲ نفر
 • شغل خانم خانه: خانه دار
 • موقعیت شهر: تهران
 • متراژ نشیمن: ۲۰ متر
 • سال ساخت: ۱۳۸۰
 • ملک شخصی
 • سبک دکوراسیون: تلفیقی/ تلفیق مدرن و سنتی ایرانی
 • رنگ های غالب: سبز، خردلی، قرمز
 • ویژگی برجسته طراحی: الهام گرفته از فضای سنتی
 • طراح: نفیسه تهرانی
 • مدت زمان طراحی داخلی: ۱ ماه
 • هزینه دکوراسیون نشیمن: حدود ۱۰ میلیون تومان
نشیمن خانه من
تصویر نفیسه تهرانی
نفیسه تهرانی

دکوراسیون نشیمن مورد علاقه با شروع زندگی جدید

شروع زندگی مشترک باعث شد به سمت سلیقه شخصی رفته و فضای دلخواه مان را ایجاد کنیم؛ فضایی به دور از تقلید دکوراسیون مدرن امروزی. فضایی که فقط مختص سلیقه شخصی مان بود.

نشیمن خانه من
تصویر نفیسه تهرانی
نفیسه تهرانی

تلفیق سبک سنتی و مدرن در خانه نفیسه

با توجه به سلیقه شخصی ما طراحی دکوراسیون مدرن که در عین حال حس نوستالژیک از فضای سنتی ایرانی را در خودش داشته باشد، مد نظر ما بود. فضایی با تنالیته های رنگ گرم، شاد و صمیمی که روابط را محدود نمی کند.
به نظر من فضایی که در آن زندگی شخصی سپری می شود باید سرشار از حس زندگی باشد و رنگها خودشان را نشان بدهند. در دکوراسیون نشیمن ما، رنگ هایی مثل سبز، خردلی و قرمز در کنار هم باعث شده محیط خانه گرم و صمیمی و سرزنده شود و هر فردی در فضای داخلی خانه احساس راحتی می کند.

نشیمن خانه من
تصویر نفیسه تهرانی
نفیسه تهرانی

به نظر من فضاهای تقلیدی از سبک های مدرن طراحی شده در خارج از کشور که متاسفانه در کشور ما هم طرفدارانی پیدا کرده با زاویه های تیز و صاف و رنگ های خنثی مانند طوسی و سفید فاقد روح هستند و ضمن اینکه چشم را خسته می کند، روابط افراد را هم محدود کرده و به مرور گرمی و سرزندگی را از محیط خانواده دور می کند.

نشیمن خانه من
تصویر نفیسه تهرانی
نفیسه تهرانی

گلدان های رنگی را دوست داریم.

تلفیق سبک مدرن و سنتی ایرانی در کنار گل و گیاهان خانگی و حس نوستالژیک بودن فضا بسیار مورد پسندمان هست.

راسته بازارها را برای خرید وسایل انتخاب کردیم

مبلمان راحتی از محله چهاردانگه، فرش از شهرستان هریس و پرده ها از محله عبدل آباد و با قیمت حدود یک میلیون تومان خریداری شد.

نشیمن خانه من
تصویر نفیسه تهرانی
نفیسه تهرانی

توصیه نفیسه: برای دکوراسیون منزل خود خلاقیت داشته باشید

به طور کلی در خرید، کارهای خدماتی و غیره بیشتر به دنبال صرفه اقتصادی بودیم و چیزی را انتخاب می کردیم که علاوه بر قیمت مناسب با سلایقمان هم هم خوانی داشته باشد. خلق یک فضا در دکوراسیون منزل بیشتر از آنکه به هزینه زیاد احتیاج داشته باشد به خلاقیت، ذوق و سلیقه احتیاج دارد.

نشیمن خانه من
تصویر نفیسه تهرانی
نفیسه تهرانی

نقش گیاهان برای سرزندگی فضای داخلی

در این فضا انواعی از گیاهان خانگی را انتخاب کردیم که با آب و هوا و نور منزل ما مطابقت دارد تا به سرزندگی فضای منزل کمک کنند.

نشیمن خانه من
تصویر نفیسه تهرانی
نفیسه تهرانی

دکوراسیون نشیمن خانه نفیسه به سبک تلفیقی

سبک تلفیقی در دکوراسیون نشیمن خانه نفیسه با نگاه اول گویا است. استفاده از فرش سنتی با طرح و نقش ایرانی در این فضا نمادی از سبک سنتی است و مبلمان راحتی ساده هم نماینده سبک مدرن است. کاناپه مدرن در رنگ های متنوع سبز یشمی، خردلی و کرم رنگ گرما و صمیمیت را به دکوراسیون نشیمن افزوده است. پرده با طرح گل نیز رنگ گرم فضا را افزایش می دهد.

نشیمن خانه من
تصویر نفیسه تهرانی
نفیسه تهرانی

یکی از ویژگی های منحصر به فرد دکوراسیون نشیمن هفته ما، نور فوق العاده ای است که از پنجره بالکن به فضا وارد می شود و حس و حال خوبی به فضای داخلی خانه می بخشد. حضور گیاهان خانگی به عنوان عنصر زنده تکمیل کننده دکوراسیون است و ساکنین خانه را سرزنده و شاداب می کند.

نشیمن خانه من
تصویر نفیسه تهرانی
نفیسه تهرانی

تلویزیون قدیمی پایه دار در گوشه دکوراسیون نشیمن را ببینید. این عنصر که یکی از نوستالژی های خانه است، یاد و خاطره های زیادی به دنبال دارد و حضور سبک سنتی و ایرانی را پر رنگ تر می کند.

برای مشاهده عکس های بیشتر نشیمن خانه تلفیقی می توانید به پروفایل نفیسه تهرانی در چیدانه سری بزنید و همینطور اگر سوالی در مورد چیدمان و دکوراسیون دارید، با ارسال پیغام از او بپرسید. شما هم تصاویر فضای داخلی منزل خود را برای ما بفرستید تا در صورت داشتن شرایط، برای تور خانه گردی انتخاب شوید؛ تلگرام چیدانه ۰۹۳۸۸۵۴۷۱۴۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *