نابودی استکبار جهانی وعده الهی و امیدی برای فرج است

اگر همين اتحاد و ايمان و ايستادگى در ميدان هاى انقلاب و همين وفادارى به خط امام عظيم‏الشّأن و همين نترسيدنِ از استكبارِ مسلطِ جهان‏خوار را ادامه بدهيد، به فضل پروردگار همه‏ى هدف هاى ديگر شما هم برآورده خواهد شد

به گزارش گروه مهدویت وآخرالزمان «کمال مهر»؛ در نظردارد فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون امام عصر(عج)انتظار و منتظر را از ابتدای رهبری ایشان منتشر نماید.که در ادامه می خوانید:

اگر همين اتحاد و ايمان و ايستادگى در ميدان هاى انقلاب و همين وفادارى به خط امام عظيم‏الشّأن و همين نترسيدنِ از استكبارِ مسلطِ جهان‏خوار را ادامه بدهيد، به فضل پروردگار همه‏ى هدف هاى ديگر شما هم برآورده خواهد شد؛ كه يكى از اين هدف ها، نابود شدن و از هم پاشيده شدن پيكره‏ى استكبار جهانى است؛ اين وعده‏ى الهى است و وعده‏ى الهى بلاشك عمل خواهد كرد؛ اگرچه بسيارى در دنيا آن را نپسندند و نخواهند؛ اين همان چشم‏اندازى است كه به ما اميد مى‏دهد؛ و اين همان اميدى است كه در جريان انتظار فرج، آموزش‏هاى اسلامى به ما ياد داده است.

سخنرانى در اجتماع بزرگ مردم قم، در سال روز ميلاد حضرت مهدى (عجّل الله تعالى فرجه) 30/11/1370

گردآورنده : مهدی یزدیان

یک پاسخ

  1. سلام خیلی ممنون . برای اجرای عدالت باید از خودمان شروع کنیم هر کس باندازه قدرتش تلاش کند از محیط خانه تا محل کار تا کشور تا زمینه جهانی شدن فراهم گردد انشاء الله یاعلی مدد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *