بازدید وزیر دفاع از مناطق عملیاتی شلمچه/ادای احترام به شهدای گمنام کربلای 5

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ضمن بازدید از مناطق عملیاتی شلمچه، به زیارت مزار شهدای گمنام کربلای 5 ‌رفت و به مقام شامخ آنان ادای احترام کرد.

 

 

خبرگزاری فارس: بازدید وزیر دفاع از مناطق عملیاتی شلمچه/ادای احترام به شهدای گمنام کربلای 5

به گزارش کمال مهر از خرمشهر، حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که به همراه رئیس جمهور به استان خوزستان سفر کرده است امروز به خرمشهر رفت.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، پس از سفر به خرمشهر، برای زیارت مشهد شهیدان، راهی منطقه عملیاتی شلمچه در مرز با کشور عراق شد.

دهقان با حضور در یادمان شهدای هشت سال دفاع مقدس در منطقه عملیاتی شلمچه، به زیارت مزار شهدای گمنام کربلای 5 آرمیده در این منطقه رفت و به مقام شامخ آنان ادای احترام کرد.

وی در یادمان شهدای هشت سال دفاع مقدس در منطقه عملیاتی شلمچه، آیاتی از کلام الله مجید را قرائت و ثواب آن را به روح مطهر شهدای والامقام نثار کرد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در یادمان شلمچه در سخنان کوتاهی اظهار کرد: گرامی داشت یاد و خاطره ستاره‌های آسمان ایثار و فداکاری ایران زمین وظیفه‌ای است که بر دوش همه ما نهاده شد.

دهقان در ادامه شهدای دوران دفاع مقدس مظهر رشادت ملت ایران دانست و گفت: شهیدان گلگون کفن باعث سربلندی ما هستند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در ادامه سخنان خود‌ شهدا را سند افتخار و عظمت ملت ایران دانست.

دهقان بر حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: این رسالت بسیار سنگینی است که بر دوش همه اقشار مختلف مردم به ویژه مسئولان، فرهیختگان و هنرمندان قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *