پايان CES 2014 و آغاز محصولاتي بي نظير در دنياي تكنولوژي + عكس

ساعاتي ديگر نمايشگاه CES 2014 به پايان مي رسد.اورژانس IT آخرين گزارش آنلاين از اين نمايشگاه را منتشر مي كند.

 

 

 

به گزارشکمال مهر،تنها چند ساعت به پايان نمايشگاه CES 2014 زمان باقي مانده و اورژانس IT آخرين گزارش آنلاين خود از اين نمايشگاه را منتشر مي كند :

كلاه ضد ضربه :
از آخرين محصولاتي كه خود را به CES 2014 رساند كلاه ضد ضربه Reebok است.اين كلاه قسمت سر را در مقابل تمام ضربه هاي ناگهاني محافظت مي كند و مانع از آسيب رسيدن به مغز مي شود.قيمت اين كلاه 150 دلار است.
فبلت ارزان قيمت سامسونگ رخ نمايي كرد :
 
 
فبلت جديد سامسونگ موسوم به Galaxy Note 3 Neo كه پيش بيني مي شود قيمتي مناسب داشته باشد در آخرين لحظات CES 2014 خودنمايي كرد.تصوير اين فبلت در جريان نمايشگاه فاش شده است.
خودروي برقي با شارژر ايمن :
 
 
Tesla در واپسين لحظات CES 2014 اعلام كرد خودروي برقي جديد اين شركت داراي قابليت هاي جديدي براي شارژ ايمن مي باشد.صاحب اين خودرو مي تواند آن را با برق معمولي شارژ كرده و شارژر نيز هنگام انجام عمل شارژ در صورت بالا رفتن دما به طور خودكار جريان الكتريسيته را قطع مي كند.
نمايشگر هايي كه به صورت بي سيم به هم متصل مي شوند :
 
شركت مديا تك كه در كار ساخت پردازنده هاي تلفن همراه مي باشد به تازگي از محصولي تازه رونمايي كرده كه به كمك آن مي توانيد تلفن همراه و يا تبلت خود را بدون سيم به اسمارت تي وي ها متصل كنيد.هنوز جزئيات كار اين قابليت به طور دقيق مشخص نشده است.
بازكردن قفل رايانه با چشم :
 
از ديگر محصولات رونمايي شده در CES 2014 يك گجت بسيار كاربردي است كه مي توان با آن رايانه را قفل كرده و با شناسايي چشم كاربر از اين قفل عبور نمود.قيمت اين گجت 300 دلار است.گجت EyeLock مي تواند از طريق درگاه USB به رايانه متصل شده و بعد از 15 ثانيه اسكن،رنگ چشم كاربر را تشخيص داده و ثبت كند.
چين تلويزيون اندرويدي مي سازد :
 
ايده ساخت تلويزيون هايي با سيستم عامل اندرويد مدت هاست كه مطرح شده است.اما يك شركت چيني اين ايده را عملي ساخته و اولين تلويزيون خود با سيستم عامل اندرويد 4.2.2 را در واپيسن لحظات CES 2014 رونمايي كرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *