تارخ انتشار: شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۳
کد خبر : 158194
چاپ خبر

قاتل خطرناک از دست پلیس گریخت+عکس

جنایت‌کار خطرناک پس از آزادی به قید ضمانت از دست پلیس گریخت

به گزارش  گروه اجتماعی«کمال مهر»؛،آقای ” پیتر مایکل کم ” ۵۰ ساله که به اتهام قتل آقای” دین رابینسون ” ۱۹ ساله در سال ۱۹۹۰ ،در زندان استرالیا به سر می برد پس از گذراندن ۲۴ سال حبس ۲ ماه قبل از زندان به قید ضمانت آزاد شد اما در روز چهارشنبه با باز کردن پابند و ردیاب الکتریکی خود از دست پلیس گریخت به طوری که پلیس با یک تیم حرفه ای متشکل از ۳۰ مأمور و سگ های آموزش دیده در جستجوی او است و به همین منظور اطلاعیه ای برای آگاهی مردم از حضور این جنایت کار خطر ناک داده شده است.
پلیس با انتشار عکس مجرم و دادن مشخصات ظاهری از کسانی که او را مشاهده کردند خواست تا سریعا با پلیس تماس بگیرند .
قاتل خطرناک از دست پلیس گریخت+عکس
پلیس در ادامه افزود: “کم” بی رحم در سال ۱۹۹۰ هنگامی که به همراه قربانی و شریک جرم خود آقای ” دنیل لولز هیس ” برای شکار به یک سفر رفتند، پس از درگیری با یکدیگر ابتدا ” دنیل ” با شلیک یک گلوله به” رابینسون” او را زخمی کرد و سپس ” کم ” با شلیک ۲ گلوله به او باعث مرگ وی شد .
این دو جنایت کار سپس جسد قربانی را در کیسه ی خواب پیچیدند و پس از ریختن بنزین بر روی آن جسد را به آتش کشیدند و بقایای آن را در زیر برگ گیاهان پنهان و خاک کردند .
پس از یک سال از جنایت این دو قاتل در سال ۱۹۹۱ به اتهام قتل ” رابینسون ” بازداشت و به حبس ابد محکوم شدند .
پلیس شهر ” آلیس اسپرنیگ ” در گزارش خود بیان کرد ” کم ” پس از ۲ ماه آزادی با باز کردن ردیاب خود نشان داد که فکر شومی در سر دارد و حضور آزادانه  او برای  جامعه خطر ناک خواهد بود و قول داد تا قبل از ارتکاب به هرگونه جرمی او را دوباره بازداشت کند .
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net