تارخ انتشار: جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۴
کد خبر : 156644
چاپ خبر

زورگیران خطرناک پایتخت در کمتر از ۲ ساعت دستگیر شدند

۵۰۵۷۷۶۴_۴۰۴

سارقان خشن پایتخت که با تهدید سلاح سرد اقدام به زورگیری از شهروندان می‌کردند، در کمتر از ۲ ساعت دستگیر شدند

  «کمال مهر»؛  سرگرد عسگری نیا، رییس کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا  گفت:در پی چند فقره تماس از سوی شهروندان در خصوص وقوع زورگیری های مشابه از سوی سه سارق زورگیر که با سلاح سرد ضمن تهدید شهروندان اقدام به زورگیری از آنها کرده بودند، تیمی از ماموران رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
رییس کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا ادامه داد:با تحقیقات صورت گرفته از سوی مالباختگان مشخص شد که سه سارق زورگیر مسلح به سلاح سرد با همدست هم ضمن سد راه شهروندان در محله های خلوت شهر زیبا اقدام به سرقت و زورگیری از آنها می کنند که با توجه به دست آمدن چهره متهمان از سوی ماموران تحت تعقیب قرار گرفتند.
وی افزود:این اقدامات ادامه داشت تا اینکه روز گذشته ماموران یکی از گشت های انتظامی این کلانتری چهره یکی از سارقان را در محله بلوار فردوس شناسایی شده و پس از یک تعقیب و گریز کوتاه این متهم دستگیر و به کلانتری منتقل شد که طی بازجویی های انجام شده به جرم خود اعتراف و ۲ همدست دیگرش را نیز به پلیس معرفی کرد.
سرگرد عسگری نیا خاطر نشان کرد:طی هماهنگی های انجام شده با مقام قضایی این ۲ سارق نیز که همدست وی بودند نیز شناسایی شده و طی ۲ عملیات جداگانه در محدوده های شمال و غرب تهران دستگیر شدند و پس از اعتراف به جرایم خود ر کلانتری به همراه همدست دیگرشان به دادسرا منتقل شدند.
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net