تارخ انتشار: شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۵
کد خبر : 148789
چاپ خبر

جنایت در بیمارستان پس از تولد نوزاد

۴۸۳۹۱۲۶_۷۰۷

مشاجره دوخانواده برسرمراقبت از زن جوان دربیمارستان، با جنایت خونین و مجروح شدن دوبرادربه پایان رسید

به گزارش گروه وبگردی«کمال مهر»؛، غروب روز چهارشنبه حاضران دربیمارستان شهیدرجایی دوگنبدان در شهرستان گچساران صدای فریادهایی را از بخش زایمان شنیدند.
دقایقی بعد نیز مأموران حراست و مأموران پلیس حاضر در بیمارستان خود را به محل حادثه رساندند.آنها همان موقع با پیکرهای خونین مرد سالخورده و دو پسرش روبه‌رو شدند.
بلافاصله مجروحان تحت معاینه و درمان قرارگرفتند اما پدرآنها به خاطرشدت جراحات وخونریزی شدید جان سپرد.مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران ضمن تأیید خبر چاقوکشی منجر به قتل در بیمارستان شهید رجایی دوگنبدان گفت: حال مصدومان چاقوکشی رو به بهبود است اما متأسفانه پدرشان جان سپرد.
ستار اسد‌پور افزود: دو برادر مصدوم در بخش جراحی بیمارستان شهید رجایی بستری وتحت مراقبت هستند.
این درحالی است که گفته می‌شود مشاجره مرگبار به خاطراختلاف مادر زائو و مادر شوهر وی بر سر اینکه کدام یک، شب را نزد مادر و فرزند تازه متولد شده بمانند رخ داده است.
شواهد نشان می‌دهد عامل قتل وچاقوکشی برادرزن جوان بوده که درپی مشاجره مادرش و مادردامادشان با چاقوی آشپزخانه به داماد، برادروپدرش حمله کرده است و در این حادثه، پدر نوزاد و برادرش هنگام کمک به مقتول (پدرشان) از سوی قاتل با چاقو زخمی شدند و هم‌اکنون در بیمارستان بستری  و تحت درمان هستند.
منبع: روزنامه ایران
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net