تارخ انتشار: یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۰
کد خبر : 146299
چاپ خبر

استاد قلابی موسیقی پایتخت دستگیر شد/ سرکسیه کردن پس از خواستگاری+تصویر

۴۷۸۲۲۸۴_۸۸۶

مردی که به نام استاد موسیقی، دختران را سرکسیه می‌کرد، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد

به گزارش «کمال مهر» ۲۱ اردبیهشت ماه، خانم جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۱۸ ستارخان به مأمورین اعلام کرد که بهمراه فردی بنام “ایمان . ش” جهت تعویض خودرو شخصی اش و خرید یک دستگاه خودرو جدید به یک نمایشگاه خودرو مراجعه کرده است که در ادامه این شخص با سرقت چک بین بانکی به مبلغ ۲۰ میلیون تومان ، از محل متواری شده است .
پرونده در پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ :
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت و به دستور بازپرس شعبه چهاردهم دادسرای ناحیه ۲ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .
استاد قلابی موسیقی پایتخت دستگیر شد/ سرکسیه کردن پس از خواستگاری+تصویر
اظهارات مالباخته :
مالباخته پس از حضور در پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ به کارآگاهان گفت : “چندی پیش ، برای دیدن اجرای برنامه ی موسیقی زنده به یکی از تالارهای هنری رفته بودم که در آنجا با شخصی بنام ایمان آشنا شدم که خودش را فارغ التحصیل رشته هنر و استاد موسیقی معرفی کرده بود ؛ این شخص همیشه با یک دستگاه خودرو بنز [ مدل بالا ] تردد می کرد و مدعی بود که رهبر ارکست یکی از گروه های موسیقی مشهور کشور است . آشنایی من با ایشان ادامه داشت تا نهایتا وی پیشنهاد داد تا بنده نسبت به تعویض خودرو خود و خرید یک دستگاه خودرو مدل بالاتر اقدام نمایم . با ترغیب ایشان قبول کردم تا خودروی خود را تعویض کنم ؛ با مراجعه به یک نمایشگاه خودرو اقدام به فروش خودرو کردم و صاحب نمایشگاه نیز پول خودرو در قالب یک فقره چک بین بانکی به مبلغ ۲۰ میلیون تومان پرداخت کرد ؛ در زمان تحویل گرفتن چک بین بانکی ، ایمان از اعتماد من به خودش استفاده کرده و چک را تحویل گرفت و آنرا داخل کیف خودش گذاشت ؛ به قصد نقد کردن چک از داخل نمایشگاه بیرون آمدیم و به سمت بانک شعبه خیابان شادمان حرکت کردیم که ناگهان در مقابل شعبه بانک و پس از پیاده شدن بنده از ماشین ، ناگهان ایمان به سرعت از محل متواری شد ” .
مالباخته در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ” چندین روز ، با تماس های مکرر ایمان را تهدید به شکایت کردم ؛ او نیز نهایتا یک فقره چک بانکی برایم ارسال کرد اما در زمان مراجعه به بانک متوجه شدم که چک سرقتی است” ؛ با ارائه چک مسروقه از سوی مالباخته و انجام تحقیقات تکمیلی ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که چک مذکور متعلق به احدی از شهروندان است که دسته چک بانکی اش در اردیبهشت ماه سال جاری و به شیوه سرقت داخل منزل سرقت شده و شکایت وی نیز در پایگاه هشتم آگاهی در حال رسیدگی است .
استاد قلابی موسیقی پایتخت دستگیر شد/ سرکسیه کردن پس از خواستگاری+تصویر
شناسایی تعداد دیگری از شکات و مالباختگان :
با توجه به شیوه و شگرد متهم پرونده در سرقت از مالباخته و در بررسی پرونده های مشابه ، کارآگاهان موفق به شناسایی تعداد دیگری از مالباختگان بویژه زنان جوانی شدند که به همین شیوه  و شگرد ( تردد متهم با خودرو بنز کوپه در مکان های هنری ) با فردی بعنوان استاد و رهبر گروه موسیقی آشنا شده بودند که این شخص در ادامه ، با طرح پیشنهاد ازدواج اعتماد آنها را جلب و به بهانه های مختلف از جمله تعویض خودرو و … اقدام به سرقت وجه نقد و یا چک های بین بانکی از آنها کرده بود .
یکی از شکات شناسایی شده در اظهاراتش به کاراگاهان گفت : ” پس از خواستگاری “ایمان . ش” از بنده ، وی پس از مدتی با من تماس گرفت و مدعی شد که قصد اجاره خانه ای را دارد که برای اجاره آن نیاز به ۲۵ میلیلون تومان دارد و من نیز به تصور اینکه او این خانه را برای زندگی مشترکمان در نظر گرفته است ، این مبلغ را در اختیارش گذاشتم اما پس از آن ناگهان او ناپدید شد و دیگر پاسخگوی تماس های من نبود ” .
دستگیری متهم :
با توجه به شیوه و شگرد متهم پرونده در تردد در مکان ها و تالارهای هنری ، این مراکز تحت مراقبت های نامحسوس پلیسی قرار گرفت و سرانجام متهم در حین تردد در خیابان ولیعصر سوار بر یک دستگاه خودرو بنز کوپه ، شناسایی ، دستگیر و به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد ؛ در بررسی ارکان هویتی خودرو توقیف شده از متهم مشخص شد که خودرو بنز متعلق به شخص دیگری است و متهم خودرو را در ازای اجاره ی روزانه ۶۰۰ هزار تومانی از مالک خودرو اجاره کرده است .
استاد قلابی موسیقی پایتخت دستگیر شد/ سرکسیه کردن پس از خواستگاری+تصویر
سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی ، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، در ادامه این خبر گفت : ” در بررسی سوابق متهم ایمان . ش ( ۲۸ ساله ) مشخص شد که وی یکی از مجرمین سابقه دار در زمینه جعل ، کلاهبرداری ، اغفال و فریب است که بارها دستگیر و روانه زندان شده و در حال حاضر نیز تحت تعقیب مراجع قضایی مختلف (دادسرای ناحیه ۶ تهران ، دادسرای ناحیه  ۱۰ تهران و دادسرای شهرستان فردیس کرج ) قرار دارد ” .
رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان این خبر گفت : ” با توجه به سوابق متعدد متهم در ارتکاب جرایم مختلف ، تحت تعقیب قرار داشتن از سوی مراجع مختلف قضایی ، شناسایی تعدادی از شکات و مالباختگان در پرونده ی اخیر و به جهت شناسایی سایر شکات و مالباختگانی که توسط متهم به شیوه و شگرد های مختلف مورد فریب ، سرقت و یا کلاهبرداری قرار گرفته اند ، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی بازپرس محترم پرونده صادر شده است ؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند دعوت می شود تا جهت طرح و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در جنت آباد شمالی – خیابان شاهین شمالی مراجعه نمایند ” .
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • آخرین اخبار
 • ۱۰۱۵۶۱۷
  بازار تجریش
  ۱۰۱۵۵۱۱
  محله ای که هیچکس از شر سگ های وحشی در امان نیست+تصاویر
  ۱۰۱۶۰۰۸
  انتصابی که هیئت امنا هم از آن خبر نداشتند/ رابطه مدیر جدید صندوق ذخیره فرهنگیان با یکی از سران فتنه
  ۳۷۶۷۵۸_۲۸۲
  افشای نقص عملکرد شورای شهر محمدشهر توسط ۴ عضو معترض
  ۳۷۶۸۱۶_۸۵۶
  اجرای نمایش مذهبی “عاشورایی دیگر” در کرج
  ۳۷۶۷۷۶_۱۷۱
  همایش ملی درمانگران اعتیاد استان البرز برگزار می شود
  ۳۷۶۷۱۰_۵۷۲
  ترویج نگاه “پسا انسانی” در دانشگاه به اصطلاح اسلامی!/ دفاع از رابطه جنسی انسان و حیوان با چاشنی فلسفه و دیالکتیک
  دستگیری پسر خاله صدام حسین در تانکر آب +تصاویر
  ۵۳۳۷۴۲۸_۵۴۶
  شبکه ملی اطلاعات چیست و چه مزایایی دارد؟
  ۵۳۱۷۴۲۳_۳۳۴
  تصاویری خیره کننده از مناطق گردشگری جهان
  ۵۳۴۱۶۷۷_۹۵۳
  نزاع دسته جمعی با شمشیر در بیمارستان + فیلم
  ۵۳۴۳۲۲۱_۸۹۳
  بی قانون ترین کشور دنیا کدام است؟
  ۵۳۱۹۳۲۱_۷۴۳
  موشک باران موصل با کاتیوشاهای “حشد الشعبی”
  ۵۳۳۷۶۰۰_۱۸۰
  موضع امام سجاد علیه السلام در باره قیام توّابین
  خودکشی دو خواهر از روی پل! +تصاویر
  Decoration with human bones, Sedlec Ossuary, 1870, cemetary of All Saints Church, Kutna Hora, Central Bohemia region, Czech Republic.
  مکان هایی که در آن ارواح قدم می زنند+ تصاویر
  ۵۳۴۳۷۵۸_۷۴۸
  هیات دولت فهرست مشاغل سخت و زیان‌آور و درجه‌بندی آنها را تعیین کرد
  ۵۳۴۴۰۵۰_۴۵۹
  افزایش قیمت عمره تا ۶ میلیون تومان/ اعزام حجاج به مصلحت نیست
  ۵۳۴۱۳۸۹_۳۰۳
  آغاز روند بازگشت خانواده‌های عراقی به جنوب موصل/ نیروها به زودی وارد حمام‌العلیل می‌شوند/ پیشروی رزمندگان به سوی منطقه حمزه
  زندگی زناشویی تان اگر این نشانه ها را دارد، در لبه پرتگاه است!!
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: Kordaki.Net