2034714_964

نگاه آبی‌پوشان به صدر جدول

در ادامه بازی‌های هفته بیست و هفتم لیگ برتر، تیم فوتبال استقلال در یک دیدار مهم و حساس امروز میهمان ملوان بندرانزلی است.

به گزارش  کمال مهر، حساس‌ترین بازی هفته بیست و هفتم لیگ برتر بین دو تیم فوتبال استقلال و ملوان بندرانزلی برگزار می‌شود. بر این اساس، سرنوشت قهرمانی تا حدودی با این بازی تعیین می‌شود.

به هر حال، اگر استقلال بتواند تیم ملوان را ببرد آن وقت 2 امتیاز از فولاد پیش می‌افتد و فرار بزرگش را به سوی قهرمانی آغاز می‌کند.

لازم به ذکر است، بازی‌های سه هفته پایانی لیگ برتر هم در فروردین 93 برگزار خواهد شد و استقلال در این مدت صدرنشین لیگ برتر خواهد ماند.

آبی پوشان به دنبال بازگشت به صدر جدول هستند و در آن سو هم، ملوانی‌ها قصد دارند که دو شکست مقابل استقلال در دور رفت و جام حذفی را جبران کنند.

گفتنی است، خسرو حیدری به دلیل مصدومیت و آندرانیک تیموریان هم به دلیل محرومیت نمی‌توانند تیم استقلال را در این بازی همراهی کنند.

آبی‌پوشان با برتری در این دیدار هم صدرنشینی را از فولاد خوزستان می‌گیرند و هم برای مسابقه مقابل الشباب در لیگ قهرمانان آسیا روحیه مناسب‌تری پیدا می‌کنند.

در آن سوی میدان شاگردان اسکوویچ با برتری مقابل استقلال، تیم‌های فوتبال پرسپولیس، نفت تهران و فولاد خوزستان را خوشحال و یک پله هم در جدول رده‌بندی صعود می‌کنند و در جایگاه هفتم قرار می‌گیرند.

گفتنی است، محجوب مالک باشگاه ملوان بندرانزلی چند روز پیش ضیافت شام بین قلعه‌نویی و اسکوویچ سرمربیان دو تیم را شبهه برانگیز خواند اما بعد از چند روز از قلعه‌نویی به خاطر صحبت‌هایش معذرت‌خواهی کرد.

باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *