رانندگان خودرو‌های شخصی طعمه دو دختر جوان

دو دختر جوان که پس از سوار شدن در خودرو‌های شخصی با ترفندی خاص اقدام به سرقت و زورگیری از رانندگان ایرانی و خارجی می‌کردند، دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار حوادث کمال مهر، دو دختر جوان به نام‌های ساناز و سارا در شب‌های سرد زمستان در کنار خیابان ایستاده و رانندگان خودرو‌های شخصی را شکار می‌کردند.

این دو دختر جوان زمانی که به عنوان مسافر سوار خودرو‌های عبوری می‌شدند، با راننده صحبت را شروع کرده و با گذشت چند دقیقه گفتگو تمایل خودشان را برای ایجاد رابطه نامشروع اعلام می‌کردند.

در نهایت پس از فریب راننده و گرفتن مبلغی، ناگهان خودروی دیگر به صورت صوری با خودروی مذکور برخورد کرده و زمان را برای متواری شدن این دو دختر جوان فراهم می‌کند و بعد خود نیز از معرکه می‌گریزد.

البته ناگفته نماند این دو دختر جوان در بعضی مواقع نیز با کمک همدستانشان رانندگان و افراد خارجی را پس از فریب مورد زورگیری قرار می‌دادند و به خاطر هیچ از آنان اخاذی می‌کردند.

موضوع دستگیری این دو دختر تبهکار که در دستور کار کلانتری مولوی قرار گرفته بود، پس از تلاش ماموران انتظامی شب گذشته به نتیجه رسید و این دو متهم در یکی از خیابان‌های مولوی زمانی که منتظر طعمه خود بودند در ساعت 23 دستگیر شدند.

تلاش پلیس تهران برای دستگیری سایر همدستان این دو دختر تبهکار کماکان ادامه دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *