خانه / اجتماعی / لحظه وحشتناک سقوط نوزاد در خیابان! +فیلم

لحظه وحشتناک سقوط نوزاد در خیابان! +فیلم

لحظه وحشتناک سقوط نوزاد در خیابان! + فیلم به گزارش «کمال مهر»، ویدئویی که به تازگی منتشر شده، لحظه سقوط یک کودک خردسال از داخل خودرو به خیابان را در منطقه «مانکاتو» در ایالت مینه سوتا آمریکا به تصویر می‌کشد. این کودک ۲ ساله که یک ژاکت صورتی بر تن داشت، در حالی که روی صندلی کودک در داخل ماشین حضور داشت، به بیرون پرتاب شد.

مادر حواس پرت او پیش از شروع رانندگی فراموش کرده بود کمربند صندلی کودک را ببندد. ظاهراً این حادثه در پیچ خیابان و پیش از رسیدن خودروی این زن به پشت چراغ قرمز رخ داد. ویدئوی مذکور توسط دوربین داش کم خودروی یک راننده عبوری تهیه شد. این راننده مرد در حالی که در ساعت ۱۱٫۴۵ دقیقه روز دوشنبه در پشت خودروی این زن در حال رانندگی بود، ناگهان متوجه این حادثه شد.

در ویدئوی منتشر شده مشاهده می‌شود که این راننده مرد بلافاصله اقدام به توقف خودروی خود می‌کند و خود را به کودک پرتاب شده به داخل خیابان می رساند. در این حادثه صندلی این کودک به طور معجزه‌آسایی در گوشه خیابان فرود آمد و به او آسیبی وارد نشد. همچنین در لحظه وقوع حادثه نیز هیچ خودرویی در فاصله نزدیک به خودروی این زن در حال عبور از خیابان نبود. مادر حواس‌پرت کودک حدود ۲۰ دقیقه پس از این حادثه متوجه عدم حضور دخترش در داخل خودرو و پرت شدن او به داخل خیابان شد.

بنا بر گفته پلیس در حالی که این کودک بر روی صندلی کودک در عقب خودرو حضور داشت، این صندلی به طور صحیح بسته نشده بود. هنوز مشخص نیست که درب عقب خودرو چگونه باز شده است.

گفتنی است؛ پلیس پرونده‌ای را برای مادر این کودک به دلیل در معرض خطر قرار دادن جان فرزندش در مرکز پلیس گشوده است.

درباره‌ی sardabir

همچنین ببینید

ویلای دختر وزیر

بلایی که سر دختر وزیر آمد!

با دستور رئیس حوزه قضایی لواسانات و در اجرای رای کمیسیون ماده ۱۰۰ نسبت به تخریب حدود ۱۰۰۰ متر بنای غیر مجاز دختر وزیر سابق در لواسان اقدام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.