خانه / تیتر روان / واکنش جالب بازیگر مصری وقتی از ماهیت صهیونیستی شبکه میزبان مطلع شد + فیلم

واکنش جالب بازیگر مصری وقتی از ماهیت صهیونیستی شبکه میزبان مطلع شد + فیلم

واکنش جنجالی بازیگر مصری وقتی فهمید مبه گزارش «کمال مهر»، ایمن قندیل، هنرپیشه مصری که برای مصاحبه به یک شبکه تلویزیونی دعوت شده بود هنگامی که متوجه شد صحبت‌های او برای یک کانال اسرائیلی ضبط می‌شود با واکنشی غیرمنتظره از خجالت دعوت‌کنندگان برنامه درآمد.

 


این هنرپیشه مصری به مجری برنامه گفت: «شما به من گفته بودید این مصاحبه برای یک شبکه مصری ضبط می‌شود اما الان معلوم شد که پای یک کانال اسرائیلی در میان است، یک نفر را آورده‌ای که اینجا ایستاده  و روی اعصاب من راه می‌رود».

در این لحظه مردی که قندیل درباره او صحبت می‌کرد به سمتش آمد و گفت: این کانال من است و هیچ وقت نمی‌ترسم، این تو هستی که وحشت داری و برای همین همه جا با خودت اسلحه حمل می‌کنی، من سلاحی ندارم».

ایمن قندیل هم در پاسخ به او گفت: «تو سلاح نداری؟ برای اینکه از اسلحه‌ام علیه تو استفاده کنم باید حس کنم ارزش شلیک کردن داری. می‌توانی همین جا  لبخندزنان بِایستی تا به تو بگویم چه کاری انجام خواهم داد. مرا به سخره گرفته‌ای؟».

در ویدئوی زیر می توانید واکنش فیزیکی مجری مذکور پس از اتمام این گفتگوها را مشاهده کنید.

درباره‌ی sardabir

همچنین ببینید

بسته حمایتی

نحوه پرداخت «بسته‌های حمایتی» جدید

مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وعده دولت مبنی بر پرداخت مراحل دوم و سوم "بسته‌های حمایتی" توضیحاتی ارائه کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.