خانه / تیتر روان / نظر جالب محمدرضا پهلوی درباره زنان +فیلم

نظر جالب محمدرضا پهلوی درباره زنان +فیلم

ادعای مردسالارانه محمدرضا پهلوی: عقل زنان کمتر از مردان استبه گزارش «کمال مهر» سال‌هاست که  سلطنت طلبان و حاامیان رژیم منحوس پهلوی در تلاش هستند اقدامات پهلوی اول و دوم را ترقی‌‌خواهانه و در راستای پیشرفت کشور نشان دهند. با این حال مراجعه به اسناد تاریخی گواه ادعای پوچ این حامیان سلطنت است.

در چهل سال گذشته پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران همواره ضدانقلاب با اهداف مغرضانه خود حقوق زنان را دست‌آویزی برای متهم کردن نظام اسلامی به عدم برابری زنان و مردان قرار داده است. این در حالی است که با نگاهی اجمالی به منابع فقهی و حقوقی اسلام به خوبی می‌توان درک کرد که اسلام در همه‌ی زمینه‌ها به حقوق، توان و شخصیت زن توجه کرده است.

حال ویدئویی منتشر شده از اظهارات مردسالانه محمدرضا پهلوی در مقابل خبرنگاری که از او درباره زنان و برابری آنان با مردان در توانایی و حقوق اجتماعی می‌پرسد. ظاهراً این ویدئو به مذاق سلطنت‌طلبان خوش نیامده چراکه این مصاحبه زاویه‌ای از نگاه دیکتاتورمآبانه او را آشکار کرده است.

در ادامه ‌می‌توانید این فیلم را ببینید.

درباره‌ی sardabir

همچنین ببینید

بسته حمایتی

نحوه پرداخت «بسته‌های حمایتی» جدید

مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وعده دولت مبنی بر پرداخت مراحل دوم و سوم "بسته‌های حمایتی" توضیحاتی ارائه کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.