خانه / اجتماعی / آیا شما منطقی هستید؟ + تست روانشناسی

آیا شما منطقی هستید؟ + تست روانشناسی

به گزارش «کمال مهر»، بسیاری از افراد به دنبال شناخت شخصیت درونی و آگاهی از درون خود هستند؛ جالب است بدانید که با روش‌هایی مختلف می‌توان به این موضوع پی برد که یکی از آنها تست روانشناسی است.

این روز‌ها تست‌هایی که بر اساس انحراف دیدگاه بصری افراد عمل می‌کنند بسیار رایج شده‌اند؛ کاربران از این تست‌ها استقبال می‌کنند و روانشناسان نیز از آنها برای پی بردن به شخصیت مراجعان خود استفاده می‌کنند.

بسیار مهم است که به اولین تصویر توجه خاصی داشته باشید، زیرا بدون شک پس از مدت کوتاهی تصاویر دیگری را نیز خواهید دید.

اگر چه نمی‌توان گفت که جواب شما به این تست‌های تصویری شخصیت شما را به طور کامل و دقیق بیان خواهد کرد، اما بدون شک اطلاعاتی را در مورد شخصیتتان ارائه خواهد داد که باید حتما به آن‌ها توجه داشته باشید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که عکس‌ها را نگاه کنید و سپس اولین تصویری که در آن‌ها می‌بینید را به خاطر بسپارید و در ادامه‌ مطلب جواب تست را نگاه کنید.

////

////

////

////

 

پاسخ تست:

۱- شیر: به نظر می‌رسد که شما همیشه به دنبال عمق چیز‌ها و اتفاقات هستید و از مواجه شدن با ترسناک‌ترین خطرات نیز ابایی ندارید؛ شما انسان شجاعی هستید!

پرنده: شاید برخی اوقات سبک سر هستید یا حتی در شرایطی غیرمسئولانه رفتار می‌کنید؛ در همان زمان شما شخصیت خلاقی دارید و دوست دارید که دنیا را برای بهتر شدن تغییر دهید.

۲- اردک: ممکن است زندگی شما به شدت تحت تاثیر محرک‌های عاطفی باشد؛ شما اغلب اخلاقتان به سرعت تغییر می‌کند و همیشه تصمیم گیری‌های ناگهانی و دردسرسازی دارید.

موش: شما دوست دارید که جوانب همه چیز را در نظر بگیرید. معمولاً منطق بیش از هر چیزی در زندگی شما اهمیت دارد. البته این بدین معنا نیست که شما انسان بی احساس و سردی هستید.

۳- دو کروکودیل: احتمالاً شما همیشه دوست دارید که همه چیز را تحت کنترل داشته باشید و مسئولیت همه چیز را بر عهده بگیرید. اگر چه انسان ظالم و سخت گیری نیستید، اما نسبتاً مدیر، رئیس و رهبر حواس جمع و خوش قلبی هستید.

پرنده: شاید مشکلی نداشته باشید که شخص دیگری شما را در مسیر‌های پرخظر و دشوار راهنمایی کند، اما این بدین معنا نخواهد بود که شما دیدگاه‌های خاص خود را نداشته باشید، اما معمولاً در برابر دیگران کوتاه آمده و سعی می‌کنید همیشه از در توافق و تعامل با دیگران وارد شوید. به همین دلیل انسان صادق و اجتماعی هستید.

۴- پوزه سگ: در این صورت به احتمال زیاد شما به پردازش تصویر به شیوه‌ای عادی پرداخته اید: از چپ به راست. این بدان معنا نیست که شما انسانی معمولی هستید، اما به شیوه‌ی تفکر منطقی و روش دقیق شما برای بررسی محیط اطرافتان اشاره دارد. بدون شک وقتی که به طرف راست تصویر رسیده اید موفق شده اید که تصویر دوم را نیز ببینید.

پا و دم سگ: اگر تصویر را از راست به چپ تحلیل کرده‌اید یا اگر خیلی سریع متوجه ابهام موجود در آن شده‌اید شاید به تصمیم‌گیری سریع عادت دارید، این بدان معنا نیست که شما نمی‌توانید تفکر منطقی داشته باشید بلکه تنها زمانی از روش‌های خلاقانه و دقیق استفاده می‌کنید که بخواهید یک مشکل بزرگ را حل کنید.

انتهای پیام/

درباره‌ی sardabir

همچنین ببینید

محدودیت های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرج اعلام شد

رییس پلیس راهور البرز، گفت: به منظور تامین امنیت ترافیکی و تسهیل در تردد شهروندان استان در روز ۲۲ بهمن تمهیدات ویژه ترافیکی وهماهنگی لازم با نهادهای خدماتی، سازمان های امدادی و نیروی انتظامی انجام شده و برای برگزاری مراسم یوم الله آمادگی کامل داریم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.