خانه / اجتماعی / گریختن مسافران از حادثه سقوط اتوبوس به داخل رودخانه! +فیلم

گریختن مسافران از حادثه سقوط اتوبوس به داخل رودخانه! +فیلم

حمله مسافر به راننده اتوبوس در اتوبان! + فیلم//به گزارش «کمال مهر»، عمل خطرناک یک مسافر اتوبوس در چین چیزی نمانده بود، فاجعه سقوط اتوبوس در ماه اکتبر را تکرار کند. این مسافر با حمله‌ور شدن به راننده و گرفتن فرمان اتوبوس نزدیک بود اتوبوس را به داخل یک رودخانه واژگون کند. بنا بر گزارش رسانه‌های محلی چین این مسافر که به دلیل مصرف مشروبات الکلی حالت عادی نداشت، هنگامی که نتوانست در ایستگاه مورد نظرش پیاده شود، به راننده حمله‌ور شد.

در ویدئویی که منتشر شده، این مسافر خشمگین نشان داده می‌شود که به سمت راننده حمله کرده و با گرفتن فرمان اتوبوس موجب می‌شود اتوبوس به یک سمت جاده منحرف شود. در این ویدئو مشاهده می‌شود که اتوبوس در حالی که سرعت زیادی دارد، در کنار جاده متوقف می‌شود. خوشبختانه راننده اتوبوس با واکنش سریع خود اقدام به ترمز کرد و توانست اتوبوس را پیش از سقوط به داخل رودخانه متوقف کند.

این حادثه در حالی رخ می دهد که در ماه اکتبر نیز وقوع حادثه‌ای مشابه منجر به سقوط یک اتوبوس بین شهری به رودخانه یانگتزه و کشته شدن ۱۵ مسافر و راننده اتوبوس شده بود. در حالی که در ابتدا علت سقوط اتوبوس به داخل رودخانه مشخص نبود اما انتشار یک ویدئوی کوتاه نشان داد که علت سقوط اتوبوس حمله‌ور شدن یک مسافر به راننده و گرفتن فرمان بود.

درباره‌ی sardabir

همچنین ببینید

بسته حمایتی

نحوه پرداخت «بسته‌های حمایتی» جدید

مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وعده دولت مبنی بر پرداخت مراحل دوم و سوم "بسته‌های حمایتی" توضیحاتی ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.