آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / پرش دختر ۱۲ ساله از طبقه چهارم برای فرار از مرد شیطان صفت +فیلم

پرش دختر ۱۲ ساله از طبقه چهارم برای فرار از مرد شیطان صفت +فیلم

سقوط دختر 12 ساله از طبقه چهارم برای فرار از مرد شیطان صفت+فیلمبه گزارش «کمال مهر»،در یکی از محله های هند دختری ۱۲ ساله ای در طبقه چهارم یک ساختمان گرفتار مرد شرور و شیطان صفت شده بود که قصد آزار و اذیت وی را داشت.

دختر نوجوان که نمی خواست تحت هیچ شرایطی به خواسته های او تن بدهد و هیچ راهی برای نجات خود نمی دید،تصمیم گرفت برای حفظ پاکدامنی اش خود را به قصد خودکشی به پایین پرتاب کند.

در این لحظه مکانیکی که زیر آپارتمان در یک گاراژ کار تعمیرات خودرو انجام می داد متوجه حضور دختر در طبقه چهارم و تصمیم وی شد اما چون فرصتی برای بالا رفتن و کمک به وی نبود سریعا با روشی دیگر برای نجات او دست به کار شد.

این مرد سعی کرد با کمک شخصی دیگر پارچه ای را به جای تشک هوا در محل احتمالی سقوط دختر نگه دارد تا او به جای برخورد شدید با زمین  روی پارچه بیفتد بلکه به این شکل وی را از مرگ نجات دهد.

دختر ۱۲ ساله از طبقه چهارم به پایین پرید و با سقوط روی پارچه زنده ماند اما مهره های کمرش دچار شکستگی شد . از مرد شرور و مهاجم نیز خبری در دسترس نیست که آیا به چنگال قانون افتاده یا اینکه موفق به فرار شده است.

درباره‌ی sardabir

همچنین ببینید

ویلای دختر وزیر

بلایی که سر دختر وزیر آمد!

با دستور رئیس حوزه قضایی لواسانات و در اجرای رای کمیسیون ماده ۱۰۰ نسبت به تخریب حدود ۱۰۰۰ متر بنای غیر مجاز دختر وزیر سابق در لواسان اقدام شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.