انقلاب اسلامی ادامه راه انبیای الهی است

0
بازدیدها: 38

به گزارش «کمال مهر»،
حجت الاسلام غیاث الدین طه محمدی خطیب جمعه همدان در خطبه اول نماز جمعه ضمن  تبریک سی وهشتمین سالگردپیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت : به برکت پیروزی انقلاب و میلاد شیرزن قهرمان کربلا امید است که ما میراث خوار این دو عید بزرگ باشیم
وی افزود: خدای تعالی براساس لطف و رحمت بی منتهای خود در هر زمان نوری را قرار میدهد که بشریت را از پلشتی ها نجات دهد.
حجت الاسلامی محمدی بیان داشت: انقلاب اسلامی ادامه راه انبیای الهی است و برکات انقلاب برجهانیان انکار ناپذیر است  و نمونه آن افرادی زیادی هستند که از چین ,ژاپن ,آفریقا ,آمریکا در سالهای ابتدای انقلاب نام فرزندان خود را روح الله نهادند.
وی تصریح کرد: با طلوع انقلاب همچون خورشید تمام حکومت های پوشالی منطقه بی فروغ شدند .
محمدی در ادامه سخنان خود به جنگ تحمیلی و رشادت وشهادت رزمنگان اسلام اشاره کرد  و افزود: در زمان جنگ تحمیلی کشور ما از تولید یک سیم خاردار و سلاح نظامی عاجز بود ولی امروز موشک بالستیک در کشور ما تولید می شود وباعث هراس آمریکا شده است در جنگ تحمیلی 45 کشور با ایران جنگیدند و به رژیم بعث عراق کمک نظامی ,اطلاعاتی ,تجهیزاتی نمودند اما با روشنگری امام خمینی وتجهیزات کم حتی یک وجب از خاک کشور ما در اختیار دشمن قرار نگرفت در حالی که در زمان رژیم پهلوی آمریکاییها در ایران حق توحش می گرفتند .
امام جمعه همدان تصریح کرد: شهدای بعد از انقلاب مدیون شهدای پیش از انقلاب هستند چرا که اگر رشادت های این شهیدان نبود انقلاب اسلامی پدید نمی آمد .
همچنین در نماز جمعه همدان پیش از خطبه های نماز جمعه سرتیپ خلبان رحمان افسری فرمانده پایگاه شهید نوژه همدان در مورد حوادث انقلاب اسلامی و رویدادهای 19 تا 21 بهمن سال 57 و روز نیروی هوایی سخنرانی کرد.
وی اظهار داشت  نیروی هوایی در نزدهم بهمن خدمت مقام امام خمینی رسیدند و از همان روز،  19بهمن به نام روز نیروی هوایی نام گرفت
وی افزود: روز 20 بهمن رژیم پهلوی تصمیم  گرفته بود پادگان را محاصره کندکه با هوشیاری نیروی هوایی مردم انقلابی بر نیروهای رژیم پیروز شدند و در روز 21 بهمن در خیابان حجت با نیروهای باقی مانده رژیم در گیری مسلحانه داشتند و در آن نیز پیروز شدند .
افسری خاطر نشان کرد: دولت موقت بختیار خیانت بزرگی در حق ملت ایران نمود  و 70فروند هواپیمای F14و160 فروند هواپیمای F16وچندین هواپیمای H3اچ 3وسه رزم ناو نیروی دریایی که خریداری شده بود تا در اختیار ارتش نیروی دریایی قرار گیرد به طور یک طرفه قرارداد را لغو کرد و در سالهای بعد این تجهیزات به کشورهای دیگر واگذار شد.
فرمانده پایگاه نوژه تصریح کرد: در سالهای جنگ تحمیلی نیروی هوایی با کمترین امکانات و بیشترین ازخودگذشتگی ها در حملات هوایی ظاهر شدند.
وی بیان داشت: هیچ عملیاتی به صورت تک نفره انجام نمی شد  اما حملات هوایی با اچ 3به تک نفره انجام می شد و بسیار موفقیت امیز بود.
انتهای پیام / ن

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید