خانه / البرز / اخبارکرج / آغاز “جیره‌بندی آب” در کرج + زمانبندی

آغاز “جیره‌بندی آب” در کرج + زمانبندی

به گزارش گروه اقتصادی کمال مهر به نقل از روابط عمومی شركت آب وفاضلاب استان البرز، با توجه به اینكه كلانشهر كرج امسال جزو 12 كلانشهر با وضعیت “تنش آبی” اعلام شده و همراه با كاهش شدید منابع تامین آب (آبهای سطحی وسفره های زیرزمینی) با افزایش دمای هوا ودرنتیجه افزایش مصرف آب مواجه شده ایم، دربرخی از مناطق كرج با افت فشار و قطع آب بخصوص درطبقات فوقانی ساختمانها روبرو هستیم.

بنابراین بمنظور مدیریت وساماندهی به مناطق دارای مشكل افت فشار یا قطع آب،برنامه زمانی نوبت بندی قطع آب به شرح ذیل از دوم تا پایان تیرماه اجرا می شود:

الف-كرج:مناطق جنگلبانی وكوهپایه ها،اسلام آباد،خیابان چالوس،بالای خیابان برغان،محدوده زیر بلوار 45 متری كاج،اردلان ها،منطقه نبوت تا بلوار ملك شاه:بعثت،قسمتی از شهرك امام رضا(ع)وخیابانهای تربیت از ساعت 14 تا 19.

ب-رجایی شهر:مناطق شهرك بهارستان،انتهای بلوار اشتراكی،باغستان شرقی وغربی،خیابانهای بالای رجایی شهر وفازیك،دو و سه رجایی شهر وخیابانهای داریوش،شاهین ویلا تا سر خیابان هیجدهم قلم،شاهین ویلاشامل مناطق بهمن شمالی،مدرس شمالی واز خیابانهای هفدهم قلم تا میدان شهید باهنر،شاهین ویلااز خیابان یكم به پایین ومیدان امام حسین،منطقه اوقافی،شهرك یاس،حصارك بالا،حیدر آبادشرقی وغربی ومناطق پایین باغستان غربی از ساعت 15 تا 19.

ج-مهرشهر:حصارك ضلع غربی خیابان برزنت تا میدان حصارك از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر.

45 متری ضلع شرقی خیابان برزنت تا میانجاده از ساعت 12 ظهر تا 17،شهرك كیانمهر از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر،شهرك دریا واكبر آباد از ساعت 9 صبح تا 14.

بر اساس این گزارش آبفای البرز برای جبران كمبود آب فعلی، كار ساخت مجموعه كاملی از تاسیسات جدید شامل مخزن4000 متر مكعبی 400 متر لوله گذاری وساخت ایستگاه پمپاژ را از اوایل خرداد ماه آغاز كرده تا توان برداشت كامل از سهم آب كرج از خط انتقال آب طالقان –تهران ایجاد شود و با بهره برداری از این تاسیسات جدید پیش بینی می شود زمان های نوبت بندی اعلام شده زودتر از موعد مقرر به پایان برسد.

انتهای پیام/

درباره‌ی واحدخبر

همچنین ببینید

آیا مهلت ثبت اعتراض جاماندگان بسته حمایتی فردا به پایان می‌رسد؟

بسیاری از افرادی که هنوز بسته حمایتی دولت دریافت نکرده اند، سوال دارند که تا چه زمانی می‌توانند به عدم دریافت آن اعتراض کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.