آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / آمادگی همه دستگاه‌های اجرایی در مراسم سالگرد ارتحال امام(ره)

آمادگی همه دستگاه‌های اجرایی در مراسم سالگرد ارتحال امام(ره)

به گزارش کمال مهراکبرپور، معاون آمادگی و مقابله و پیش‌گیری مدیریت بحران کشور   اظهار داشت: هرساله در مراسم سالگرد ارتحال بزرگداشت امام همه دستگاه‌های اجرایی تمهیداتی را برای استقبال از زائرین سراسر کشور و همچنین زائرین کشورهای خارجی زمینی و هوایی فراهم می‌کنند.

وی در ادامه افزود: با توجه به سال‌های پیش حضور 1.5تا 2.5 میلیون نفر زائر از سراسر کشور در مراسم امسال پیش بینی شده است.

وی تصریح کرد: شهرداری استانداری تهران با برپایی ایستگا‌ه‌های صلواتی و ارائه خدمات میزبان زائرین سراسر کشور هستند.

وی در ادامه بیان داشت: برای سالگرد ارتحال امام بودجه خاصی مدنظر گرفته نشده است و مراسم با هماهنگی همه دستگاه‌ها و با کمک دستگاه‌های مربوط برگزار می‌شود.

اکبرپور در ادامه گفت: تأمین آب شرب، سرویس‌های بهداشتی، فراهم کردن امکانات رفاهی و برقراری امنیت از جمله اقداماتی است که اولویت اول مدیریت براین در مراسم سالگرد ارتحال امام است.

معاون آمادگی و مقابله با پیش‌گیری و مدیریت بحران کشور خاطر نشان کرد: برپایی یک بیمارستان صحرایی جهت ارائه خدمات پزشکی به زائرین در شرق حیاط حرم مطهر از دیگر خدمات مدنظر گرفته شده در مراسم سالگرد ارتحال است.

انتهای پیام/

درباره‌ی کمال مهر

همچنین ببینید

محدودیت های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرج اعلام شد

رییس پلیس راهور البرز، گفت: به منظور تامین امنیت ترافیکی و تسهیل در تردد شهروندان استان در روز ۲۲ بهمن تمهیدات ویژه ترافیکی وهماهنگی لازم با نهادهای خدماتی، سازمان های امدادی و نیروی انتظامی انجام شده و برای برگزاری مراسم یوم الله آمادگی کامل داریم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.