آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / قتل برادر معتاد برای رهایی از آزار و اذیت

قتل برادر معتاد برای رهایی از آزار و اذیت

 

به گزارش خبرنگار حوادث کمال مهر،در این پرونده سعید 27 ساله متهم است دهم تیرماه امسال برادرش به نام احمد را با ضربه های چاقو به قتل رسانده است.

متهم پس از دستگیری در بازجویی ها گفت: برادرم به مواد مخدر اعتیاد داشت و آزار و اذیت خانواده ام از سوی وی باعث شد در دفاع از خود مرتکب این قتل شوم.

با تکمیل تحقیقات پرونده برای محاکمه به شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد که صبح امروز پسر جوان به ریاست قاضی اصغرزاده پای میز محاکمه قرار گرفت.

در ابتدای این جلسه اولیای دم مقتول رضایت خود را اعلام کردند و احمد نیز در دفاع از خود گفت: من قصد کشتن برادرم را نداشتم. زمان حادثه وقتی به خانه آمدم متوجه شدم او با چاقو پدر  و مادرم را مجروح کرده و وقتی به این کارش  اعتراض کردم به طرفم حمله ور شد. من هم به دفاع از خود پرداختم که در یک لحظه چاقو از دست سعید افتاد و منم آن را برداشتم. برادرم سپس با یک شمشیر به طرفم حمله کرد که در دفاع از خود ضربه ای به او زدم که باعث مرگش شد.

پس از آخرین دفاع متهم و وکیل مدافعش قضات دادگه برای صدور حکم وارد شور شدند.

انتهای پیام/

درباره‌ی کمال مهر

همچنین ببینید

محدودیت های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرج اعلام شد

رییس پلیس راهور البرز، گفت: به منظور تامین امنیت ترافیکی و تسهیل در تردد شهروندان استان در روز ۲۲ بهمن تمهیدات ویژه ترافیکی وهماهنگی لازم با نهادهای خدماتی، سازمان های امدادی و نیروی انتظامی انجام شده و برای برگزاری مراسم یوم الله آمادگی کامل داریم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.