اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

بسیجی سیاسی است، اما سیاست زده نیست

امام جمعه کرج در دیدار فرماندهان سپاه به مناسبت هفته بسیج گفت: اخلاق مداری در بسیج موجب مانا بودن بسیج است.
برای آگاهی دیگران به اشتراک بزارید

به گزارش کمال مهر ،آیت الله حسینی همدانی، امام جمعه کرج گفت: نباید بگذاریم نیرو‌های بسیج از لحاظ اعتقادی ضعیف شوند و باید از لحاظ اخلاقی و اعتقادی سرآمد باشند و این موضوع مهمی است که باید دائم رصد و تقویت شود.

امام جمعه کرج افزود: بصیرت و روشن بینی سیاسی و شناخت عمیق دوست و دشمن از دیگر ویژگی‌های بسیج است.

او گفت: یکی دیگر از ویژگی‌های ماندگار بودن بسیج، علو همت است که بزرگ فکر می‌کند و نسبت به دنیا وابستگی ندارد و با توکل به پروردگار در مسیر درست پیش می‌روند.

آیت الله حسینی همدانی افزود: بسیجی همیشه در میدان است و حضور مهربانانه در عرصه‌های مختلف به ویژه در کمک‌های مردمی سرآمد است.

امام جمعه کرج  گفت: بسیج در فناوری، تولید، سازندگی، فرهنگ و هنر پیشتاز است به جناح‌های سیاسی وابستگی ندارد، تفکر انقلابی را ترویج و توسعه می‌دهد و هیچ وقت افول نکرده است.

او افزود: بسیجی سیاسی است، اما سیاست زده نیست، مجاهد است، اما بی انضباط و افراطی نیست، اگر کاری پیش آید برای کمک در میدان است.

آیت الله حسینی همدانی در ادامه سخنان خود گفت: بسیجی عمیقا متعبد است و خرافی نیست، متدین است، اما متهجر نیست، اهل جذب است و اهل تساهل از اصول نیست، طرفدار علم است و ریاکار نیست.

امام جمعه کرج  افزود: محرومیت زدایی مهم است و این تفکر که می‌تواند نقش اصلی را ایفا کند، تفکر بسیجی و جهادی است، باید تفکر بسیجی مدیریت فرهنگ را برعهده بگیرد که آنهم تفکر جهادی است.

او گفت: هرچند دشمن مخالف این تفکر بسیجی و جهادی است و می‌خواهد جلوی ماندگاری بسیج را بگیرد، اما تا امروز به فضل پروردگار بالنده است و از همه مهمتر اینکه بسیج دستش در دست، ولی جامعه است و به این دلیل دشمنی‌ها به نتیجه نمی‌رسد.

انتهای پیام / ر .ن

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x