اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

تحقق اهداف سند توسعه البرز با همراهی و خرد جمعی صورت می گیرد

استاندار البرز گفت: باید به گونه ای اقناع سازی شود که مجموعه مسئولان استان بر روی سند توسعه البرز اتفاق نظر داشته باشند و برای اجرا و تحقق آن با اطمینان، همراهی کنند.
برای آگاهی دیگران به اشتراک بزارید

به گزارش کمال مهر ،مجتبی عبداللهی، استاندار البرز در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه البرز با اشاره به این که موارد مهمی در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت گفت: استان نیازمند برنامه جامع و عملیاتی برای توسعه است.

استاندار البرز افزود: تدوین این برنامه در البرز از سوی سازمان برنامه استان در سال ۹۱ در دستور کار قرار گرفته و طی سال‌های بعد مورد بازنگری قرار گرفته و در نهایت در سال ۹۹ با رفع اشکالاتی به اقتضای زمان، تصویب شده است.

عبداللهی گفت: علی رغم تلاش‌های خوبی که در این راستا صورت گرفته در جلسات مختلف با توجه به نظرات مطرح شده از سوی مدیران، معتمدان شهری در خصوص این سند اقناع سازی نشده است.

او  افزود: بر این اساس برنامه‌های استان در ابعاد مختلف با تبعیت از این سند پیش می‌رود، ولی در جلسات آتی در مباحث مختلف بازنگری با بهره گیری از خرد جمعی صورت می‌گیرد.

استاندار البرز گفت: باید به گونه‌ای اقناع سازی شود که مجموعه مسئولان استان بر روی سند توسعه استان اتفاق نظر داشته باشند و برای اجرا و تحقق آن با اطمینان، همراهی کنند.

او افزود: مقرر شد دانشگاه‌های استان و بویژه دانشگاه خوارزمی در این موضوع به مشاور کمک کنند و به جمع بندی جامعی برسیم.

عبداللهی گفت: با اطمینان خاطر از سند، باید با تلاش شبانه روزی و در نهایت انسجام و اتحاد به توسعه علمی استان بپردازیم.

انتهای پیام/خ

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x