اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

برگزاری نخستین جشنواره کارآفرینی در البرز

عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی البرز گفت: به منظور تجلیل از کارآفرینان برتر نخستین جشنواره کارآفرینی این استان تحت عنوان جشنواره فاتح برگزار خواهد شد.
برای آگاهی دیگران به اشتراک بزارید

به گزارش کمال مهر ،جعفر سلیمانی، عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی البرز در نخستین جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره فاتح که با حضور جمعی از اهالی فرهنگ و فعالان اقتصادی در محل اتاق این استان برگزار شد، گفت: در این نشست افرادی که به نحوی در گذشته با مرحوم محمدصادق فاتح یزدی در ارتباط بوده و تجاربی از حضور و خدمت در کنار وی داشتند، مطالبی را در مورد این شخصیت اثرگذار کرج مطرح کردند.

عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی البرز با بیان این که مرحوم فاتح الگوی کارآفرینی و یک گنج پنهان در این استان است که متاسفانه توجه به وی مغفول مانده است، افزود: تصمیم کارآفرینان استان این است که زیرساخت و فضای مناسبی به منظور تقدیر و تشکر از افراد فعال در حوزه کارآفرینی ایجاد شود.

سلیمانی گفت : نام مرحوم فاتح بزرگ و ارجمند که شخصی درخشان در حوزه کارآفرینی در کشور است، می‌تواند کمک کند که در قالب جلسات متعدد شورای سیاست گذاری جشنواره فاتح بتوانیم رویداد عظیمی را در  این استان خلق کنیم.

او افزود: یک هدف مهم از برگزاری جشنواره فاتح این است که از کارآفرینان برتر  این استان  که در حوزه کارآفرینی و ایجاد اشتغال تلاش کرده اند، به نحو شایسته‌ای تقدیر شود.

عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی البرز با اشاره به این که نمونه جشنواره فاتح این استان در راستای گرامیداشت مقام و جایگاه کارآفرینان در تهران تحت عنوان جشنواره امین الضرب برگزار شده است، گفت: ما نیز در اتاق بازرگانی این استان از سال‌های گذشته به دنبال تعریف زیرساخت مناسب برای تجلیل از کارآفرینان بوده ایم و این جشنواره بدین منظورپایه ریزی شد.

سلیمانی با اشاره به این که در قالب این جشنواره از کارآفرینانی تجلیل شود که به شایستگی الگوی عملکردی، اخلاقی جوانان در حوزه کارآفرینی و استارت آپی هستند، افزود: مصداق اصلی این شخصیت‌های مهم مرحوم فاتح است که ثمره‌های خیر فعالیت‌های این بزرگمرد در نقاط مختلف کشور به ویژه این استان دیده می‌شود.

او با این توضیح که مرحوم فاتح کار و کارآفرینی را از این استان شروع کرد، گفت: برنامه ریزی برگزاری جشنواره فاتح را باید هر چه زودتر پیش ببریم و در آینده‌ای نزدیک شاهد انجام آن به عنوان نخستین جشنواره کارآفرینی این استان باشیم.

انتهای پیام /ر.ن

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x