اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

تهیه 70 ویلچر برای نوجوانان معلول البرزی به همت ستاد اجرای فرمان امام (ره)

تعداد ۷۰ نوجوان دارای معلولیت از سوی اداره کل بهزیستی به ستاد اجرایی فرمان امام (ره) معرفی شده که امروز تعداد ۳۵ عدد ویلچر با هماهنگی بهزیستی تحویل خواهد شد و ۳۵عدد ویلچر دیگر به محض ارسال، به کودکان و نوجوانان نیازمند اهدا خواهد شد.
برای آگاهی دیگران به اشتراک بزارید

به گزارش کمال مهر ، محمدمهدی پورسلیمانی، مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان البرز و غرب استان تهران، در حاشیه این مراسم، ضمن عرض تبریک به مناسبت ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، گفت: بر اساس تفاهمنامه تنظیمی ستاد اجرایی فرمان حضرت  امام (ره) و سازمان بهزیستی کشور، مقرر شد این ستاد نسبت به تأمین و اهدای ۲۷۰۰۰ ویلچر به افراد زیر ١۴ سال در نقاط محروم و کم برخوردار کشور  اقدام نماید که در فاز نخست در هفته جاری، تعداد  ۲۵۰۰ ویلچر در سطح کشور توزیع خواهد شد.

این مقام مسؤول افزود: در استان البرز تعداد ۷۰ نوجوان دارای معلولیت از سوی اداره کل بهزیستی به ستاد معرفی شده که امروز تعداد ۳۵ عدد ویلچر با هماهنگی بهزیستی تحویل خواهد شد و ۳۵عدد ویلچر دیگر به محض ارسال، به کودکان و نوجوانان نیازمند اهدا خواهد شد.

محمدمهدی پورسلیمانی ادامه داد: هدف از این طرح، ایجاد امکان حضور کودکان و نوجوانان دارای معلولیت در جامعه و فضاهای آموزشی،  تفری

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x