نقش آفرینی بانوان در صنعت منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: حدود ۶۰۰ نفر از بانوان در بخش تولید این منطقه فعالیت می کنند.

به گزارش کمال مهر، ثناگو مطلق، مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به حضور حدود ۶۰۰ نفر از بانوان در بخش تولید این منطقه، گفت: حضور و مشارکت آن‌ها در مسیر توسعه صنعت کشور همواره راهگشا بوده و تلاش ما نیز بر این است تا از این ظرفیت برای رشد تولید و بهبود خدمات هر چه بیشتر در این بخش بهره گرفت.

او افزود: نتیجه حضور فعال این بانوان در بخش تولید موجب شده است تا شرکت‌های صنعتی و تولیدی مستقر در منطقه عملکرد رو به جلویی در بسیاری از بخش‌ها داشته باشند.

ثناگو مطلق با اشاره به فعال بودن حدود ۲۲نفر از بانوان در پست‌های مدیریتی شرکت‌های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پیام، گفت: در این بین شاهد هستیم که برخی از شرکت‌های مستقر علاوه بر استفاده از ظرفیت بانوان در بخش‌های مدیریتی از توان افرادی مانند بانوان سرپرست خانوار نیز برای فعالیت‌های خود بهره گرفته اند که این مهم از یک سو موجب اشتغال این افراد و از سوی دیگر بهبود روند خدمات رسانی و تولید این شرکت‌ها شده است.

انتهای پیام/د.خ

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین اخبار

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x