سرقت میلیاردی انباردار شرکت

با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی اشتهارد باند۳ نفره سارقان که با همدستی انباردار یک شرکت در شهرک صنعتی اقدام به ۶ میلیارد سرقت از اقلام کارخانه کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش کمال مهر، سرهنگ علی عزیزی، فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده سرقت از یک شرکت در شهرک صنعتی اشتهارد به پلیس آگاهی، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

سرهنگ عزیزی افزود: کارآگاهان با بررسی میدانی و بکارگیری اقدامات پلیسی متوجه شدند انباردار شرکت با همدستی دو نفر دیگر در چند مرحله اقدام به سرقت از کارخانه کرده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد با بیان این که با هماهنگی قضایی انباردار شرکت دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد، گفت: متهم ابتدا منکر انجام هر گونه سرقت بود، اما با مشاهده مستندات غیرقابل انکار پلیس به ناچار لب به اعتراف گشود و به چند مرحله سرقت از محل کارش با همدستی ۲ نفر دیگر اقرار کرد.

او با اشاره به شناسایی همدستان متهم در شهرستان بویین زهرای استان قزوین افزود:  بلافاصله کارآگاهان با دریافت نیابت قضایی به مخفیگاه متهمان اعزام و در دو عملیات جداگانه هر دو متهم را دستگیر و به پلیس آگاهی اشتهارد منتقل کردند.

سرهنگ عزیزی با بیان اینکه ارزش اموال به سرقت رفته از سوی اعضای این بار ۶ میلیارد ریال برآورد می‌شود خاطرنشان کرد پس از تکمیل پرونده متهمان برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

انتهایی پیام/خ

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین اخبار

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x