دانش آموزان استعداد‌های درخشان فردیسی صاحب مدرسه می‌شوند

مدیراداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ کرج و شهرستان فردیس گفت: برای نخستین بار در این شهرستان مدرسه استعداد‌های درخشان و هنرستان فنی شاهد تکمیل و آماده بهره برداری شد.

به گزارش کمال مهر ،ولی اله احمدی، مدیراداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ کرج و شهرستان فردیس گفت: طرح هنرستان فنی شاهد شهید پناهی در کریم آباد مشکین دشت با ۶ کلاس درس، تکمیل وآماده بهره برداری است.

مدیراداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ کرج و شهرستان فردیس افزود: طرح دوم شامل مدرسه شهید باهنر۲ با ۱۰ کلاس درس واقع درشهرک وحدت است که به آموزش دانش آموزان متوسطه اول پسر استعداد‌های درخشان (تیز هوشان) اختصاص پیدا کرده است که هر ۲ مدرسه (فنی شاهد و استعداد‌های درخشان) برای اولین بار در سطح شهرستان دایر می‌شوند.

او از آمادگی اداره آموزش و پرورش ناحیه دو کرج وشهرستان فردیس برای بازگشایی مدارس از اول مهر خبر داد و افزود: تمام مدارس دولتی وغیر دولتی آموزش و پرورش ناحیه ۲ کرج و فردیس با آمادگی کامل و در صورت تصمیم ستاد کرونای کشور و وزارت آموزش و پرورش از اول مهر، آماده باز گشایی کامل خواهند بود.

احمدی گفت: با توجه به تراکم جمعیت در شهرستان فردیس یکی از مشکلات عمده این مدیریت کمبود فضا آموزشی وتامین نیروی انسانی است که برای حل مشکل فضای آموزشی، همکاری خوبی با سازمان نوسازی وتجهیز مدارس استان البرز وجامعه خیران مدرسه ساز شهرستان فردیس که در یک سال اخیر با پیگیری مدیریت آموزش و پرورش شهرستان تشکیل شده است را داشتیم.

مدیراداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ کرج و شهرستان فردیس افزود: ۱۰ طرح مدرسه سازی در سطح شهرستان در حال ساخت است؛ طرح خیری بعثت (۲) با ۱۲ کلاس درس واقع در شهرک بعثت هم تا پایان آبان ۱۴۰۰ تکمیل و تجهیز و تحویل آموزش و پرورش شهرستان خواهد شد.

او گفت: هفت طرح آموزشی از ۱۰ طرح باقی مانده شامل سه طرح خیری امیر سلیمانی با ۲۴ کلاس درس واقع در فلکه پنجم فردیس، آیت اله سعید با ۱۲ کلاس درس در سرحد آباد و مجید قاسمی با ۱۶ کلاس درس درشهرک ۱۱۰ تا پایان سال ۱۴۰۰ تکمیل وتحویل آموزش وپرورش شهرستان فردیس خواهد شد.

احمدی افزود: همچنین چهارطرح دیگر شامل امیرسلیمانی (۲)، زرین فر، رضوان و پورکاشانی در مجموع به تعداد۵۰ کلاس درس تا پایان شهریور ۱۴۰۱ تکمیل و قابل بهره برداری می‌شود.

انتهای پیام/ ر. ن

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین اخبار

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x