بهزیستی البرز دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی شد

بهزیستی البرز برای سومین سال متوالی دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی شد.

به گزارش کمال مهر ،اسدالله حیدری،  مدیرکل بهزیستی استان البرز  به مناسبت کسب رتبه برتر بهزیستی البرز برای سومین سال پیاپی در جشنواره شهید رجایی، گفت: کارآمدی و اثر بخشی نظام اداری هر کشور، عامل مهم و حیاتی در تحقق برنامه‌های همه جانبه و لازمه توسعه و گسترش مناسب وظایف دولت و سازمان‌های دولتی، پایش مداوم و نحوه انجام امور و استقرار مدیریت عملکرد است، از این رو ارزیابی عملکرد به عنوان فرآیندی مستمر برای بهبود و بالندگی سازمان‌ها ضروری است و بی تردید برگزاری جشنواره شهید رجایی و ارزیابی عملکرد تمامی دستگاه‌های اجرایی استان گامی مؤثر در این جهت است.

حیدری افزود: پاسخگویی، توسعه و ترویج کار تیمی، شفافیت عملکرد دستگاه‌ها و اطلاع اقشار جامعه از وضعیت عملکرد دستگاه از دیگر عوامل مؤثر در ارزیابی عملکرد دستگاه هاست.

او با اشاره به ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در بخش شاخص‌های عمومی و اختصاصی توسط سازمان اداری و استخدامی به صورت سالانه، گفت: اداره کل بهزیستی استان در ارزیابی شاخص‌های عمومی توانست در محورهای مختلف دستگاه برتر باشد.

مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: عملکرد کلیه دستگاه‌ها در ۷ محور اصلاح ساختار سازمانی, توسعه دولت الکترونیک، مدیریت سرمایه انسانی، شفافیت و مدیریت مالی، محور بهبود فضای کسب و کار و ارتقا بهره وری، ارتقا سلامت اداری، مسئولیت پذیری و پاسخگویی، استقلال نظام مدیریت عملکرد مورد ارزیابی قرار گرفت.

او افزود: درخشش و موفقیت اداره کل بهزیستی استان البرز در کسب رتبه برتر در این جشنواره را از الطاف خداوند بزرگ و حاصل زحمات ارزنده و مؤثر همکارانم در سازمان میدانم.

انتهای پیام /ر .ن

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین اخبار

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x