صدای کودکان در پارک دوستدار کودک شنیده می‌شود

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: عملیات عمرانی پارک دوستدار کودک مهرماه در کرج آغاز می‌شود.

به گزارش کمال مهر، پیمان بضاعتی پور رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج به برنامه‌ریزی برای احداث اولین پارک استاندارد دوستدار کودک در کرج اشاره کرد و گفت: عملیات عمرانی فاز اول این پارک در ضلع شمالی پارک نبوت از مهرماه آغاز می‌شود و در فاز دوم نیز چهار هکتار باقی مانده اراضی این محدوده به این مساحت اضافه می‌شود.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با اشاره به توجه ویژه سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج به طراحی پارک‌های موضوعی اشاره کرد و افزود: پارک بانوان، روشن‌دلان و حیات‌وحش به‌عنوان پارک‌های موضوعی تاکنون به بهره‌برداری رسیده و این رویکرد با احداث پارک دوستدار کودک دنبال خواهد شد.

بضاعتی پور به وضعیت سرانه فضای سبز شهر اشاره کرد و گفت: سرانه فضای سبز کرج از ابتدای سال ۹۷ از ۱۳/۵ مترمربع به ۱۷/۵ مترمربع ارتقاء پیداکرده و این میزان بالاتر از استاندارد است امیدواریم با این حجم کار در حوزه فضای سبز بخشی از خواسته‌های به‌حق شهروندان را مرتفع کرده باشیم.

او همچنین به مناسب‌سازی این سرانه برای حضور حداکثری شهروندان اشاره کرد و گفت: طرح هایی که طی سال‌های ۹۷ تا ۹۹ طراحی و تأمین اعتبارشده بود در نیمه ابتدایی سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری رسیده و این سازمان آماده اجرای طرح ‌های تعریف‌شده در سال جدید نیز است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج افزود: رسیدن به شاخص‌های مطلوب شهر در زمینه فضای سبز و محیط‌زیست با حمایت شورای ششم و تخصص و تحصیلات مرتبط اعضای آن با کمیسیون‌های مرتبط می‌تواند نویددهنده اتفاقات مثبت در حوزه محیط‌زیست و فضای سبز برای شهر کرج باشد.

انتهای پیام / ر .ن

منبع باشگاه خبرنگارن جوان

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین اخبار

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x