رییس شورای شهر کرج: اجازه تعدیل نیرو در شهرداری را نمی‌دهیم

رییس شهردار کرج با اشاره به اینکه در دوره ششم اجازه جذب نیرو به شهرداری نخواهیم داد، گفت: فربه بودن نیروی انسانی مجموعه شهرداری یکی از موضوعات بحرانی است که مربوط به دوره های گذشته است، اما تعدیل نیرو در کار نیست.

به گزارش کمال مهر ، جواد چپردار، رییس شورای شهر کرج، در جمع اصحاب رسانه، با اشاره به بازدید و سرکشی برخی از اعضای شورا از شیوه خدمات رسانی در مناطق شهرداری، گفت: این اقدام انقلابی به صورت جدی در دستور کار این دوره از شوراها قرار گرفته است و امیدواریم بتوانیم در مسیر درست و تأثیر گذار قدم برداریم.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اینکه این نوع از بازدیدها به بهبود روند فعالیت کارکنان کمک شایانی خواهد داشت، اظهار کرد: همچنین از شهردار منتخب درخواست داریم که گوش شنوای مطالبات کارکنان و مردم باشد.

وی افزود: امیدواریم با همت و همراهی شهرداری لوایح قبل از ارائه در صحن شورا بررسی و کارشناسی و موارد آن تصحیح شود و پس از آن در کمیسیون مربوطه مطرح شود.

چپردار به اهمیت افزایش و توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی اشاره کرد و یادآور شد: در راستای لایحه شهرداری مبنی بر اینکه ۵۰ دستگاه اتوبوس نو با توجه به نبود راننده منتظر رای اعضای شورای شهر مبنی بر بکارگیری راننده است.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج در پاسخ به سخنان شهردار در خصوص تعدیل تعدادی از نیروی انسانی مجموعه شهرداری، بیان کرد: فربه بودن نیروی انسانی مجموعه شهرداری یکی از موضوعات بحرانی است که مربوط به دوره های گذشته است، در دوره ششم بایستی مانع افزایش نیرو به بدنه شهرداری باشیم و تعدیل نیروی نداریم.

دکتر چپردار اضافه کرد: در شهرداری کرج  حضور نیروی انسانی در مقایسه با مأموریت‌های محوله و چارت سازمانی این مجموعه با یک ازدیاد مواجه هستیم که در برخی از پست‌های تخصصی با فقر نیرو مواجه هستیم.

انتهای پیام/ج

منبع فارس

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین اخبار

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x