ویدئویی جالب از تنیدن تار توسط عنکبوت

فیلمی کوتاه از مهندسی حشره‌ای به نام عنکبوت را مشاهده می‌کنید که با ظرافتی عجیب و زیبا به تنیدن تار برای خود مشغول است.

فیلمی جالب از تنیدن تار توسط عنکبوت به گزارش«کمال مهر»، نگاهی گذرا به زندگی حیوانات و حشرات مختلفی که در محیط زیست نه چندان دور از انسان، بیانگر قدرت بی‌مثل و مانند خداوند متعال در خلق این موجودات است.

درک قدرت لایتناهی خداوند در ظرافتی که در خلق و آفرینش سایر موجودات زنده به خرج داده، از تصور بشر به عنوان اشرف مخلوقات فراتر بوده و هر یک از آفریده‌های خدا برای انسان‌ها به عنوان نشانه‌ای کوچک از قدرت او در ایجاد عالم هستی به شمار  می‌رود.

جستجویی کوتاه در طبیعت و محیط زیست تداعی‌گر علم و قدرت بی‌عیب و نقص خداوند متعال است و انسان را برای ساعت‌ها به تفکر و شکرگذاری به خاطر داشتن خدایی توانا وا می‌دارد.

در ادامه این خبر فیلمی کوتاه از مهندسی حشره‌ای به نام عنکبوت را مشاهده می‌کنید که با ظرافتی عجیب و زیبا به تنیدن تار برای خود مشغول است. دیدن تصاویری این چنینی قدرت خالق بی همتای هستی را به نمایش می‌گذارد.

جالب است بدانید که اگر ضخامت تار عنکبوت به اندازه مغز یک مداد به هم تنیده می‌شد، می‌توانست وزن یک هواپیمای بویینگ ۷۴۷ را تحمل کند.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین اخبار

کووپارس بهتر است یا سینوفارم؟

کووپارس بهتر است یا سینوفارم؟

سخنگوی پروژه واکسن رازی، گفت: با توجه به تعداد افرادی که واکسن کووپارس رازی دریافت کرده اند به زودی میزان اثربخشی واکسن رازی در مقایسه با واکسن سینوفارم مشخص و...

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x