دستگیری قاتل همسرکش در منزل پدر زن

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری قاتلی خبر داد که پس از ارتکاب جنایت خانوادگی، جسد همسرش را در منطقه علی آباد استان گلستان رها کرده بود.

به گزراش  گروه اجتماعی«کمال مهر» سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت : در مورخه ۹۷/۰۸/۲۳ کشف جسد متعلق به زن جوانی حدودا ۳۰ ساله در منطقه علی آباد استان گلستان به پلیس آگاهی این شهرستان اعلام شد، که با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی استان گلستان در محل کشف جسد و انجام بررسی های اولیه مشخص شد که متوفیه بر اثر خفگی ناشی از انسداد مجاری تنفسی به قتل رسیده است.

دستگیری قاتل همسرکش در منزل پدر زن

وی افزود: همزمان با کشف جسد زن ناشناس در استان گلستان، اعضای خانواده زن جوان با مراجعه به کلانتری ۱۳۵ آزادی عنوان می کنند که دامادشان مدعی است که دختر آنها اقدام به خودکشی کرده و او جسد همسرش را در استان گلستان منتقل کرده است، پرونده مقدماتی در این خصوص تشکیل و جهت ادامه تحقیقات در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

سرهنگ ولیپور گودرزی در ادامه گفت: کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با توجه به اظهارات همسر فقدانی ( متوفیه ) مبنی بر اینکه جسد همسرش را به استان گلستان انتقال داده و جسد را در منطقه علی آباد این شهرستان رها کرده، موضوع را با پلیس آگاهی استان گلستان در میان گذاشتند . در ادامه  ضمن شناسایی هویت جسد زن ناشناس، به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ نیز اعلام شد که علت مرگ متوفیه خودکشی نبوده و این زن جوان به قتل رسیده است.

دستگیری قاتل همسرکش در منزل پدر زن/

وی افزود: کارآگاهان اداره دهم ضمن هماهنگی با بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، همسر مقتوله را در حالیکه پس از مرگ همسرش در خانه ی پدرزنش حضور داشت، در ساعت ۱۳:۰۰ روز شنبه مورخه ۹۷/۰۸/۲۶  دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت با بیان اینکه همسر مقتوله در اظهارات اولیه منکر ارتکاب هرگونه جنایت شد اما در ادامه ی تحقیقات، به ارتکاب جنایت در محل سکونتش واقع در منطقه درکه تهران اعتراف کرد و به کارآگاهان گفت: نزدیک هشت سال است که با همسرم ازدواج کردم اما طی این مدت با هم اختلاف داشتیم و هر روز این اختلاف بیشتر می شد تا اینکه شب جنایت ( ۹۷/۰۸/۲۲ ) همسرم از من خواست تا برایش یک قرص آرام بخش ببرم. وی از مدت ها پیش، از قرص های آرام بخش استفاده می کرد و از همین فرصت استفاده کردم و برایش نوشیدنی مسموم تهیه کردم.

متهم در ادامه گفت: پس از آن به حمام رفتم، زمانیکه از حمام بیرون آمدم همسرم را دیدم که هنوز با صدای بلند نفس می کشد رشته ای پارچه ای برداشته و آنرا دور گردن همسرم انداختم و آنقدر نگه داشتم که جان داد. جنازه را داخل صندوق عقب خودرو شخصی ام قرار داده و مستقیم به استان گلستان رفتم و جنازه را در منطقه علی آباد رها کردم و پس از آن به خانه پدرزنم رفته و به آنها عنوان کردم که دخترشان خودکشی کرده و آنجا ماندم تا کسی به من شک نکن.

سرهنگ  ولیپور گودرزی در پایان گفت: با توجه به شواهد و تحقیقات بدست آمده و اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس پرونده صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

انتهای پیام/

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین اخبار

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x