اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

حمله سگ وحشی به پسر ۱۲ ساله +فیلم

یک پسر ۱۲ ساله اهل ترکیه که در راه بازگشت از مدرسه به خانه بود به طور وحشتناکی توسط دو سگ ولگرد مورد حمله قرار گرفت.

ویدئویی دلخراش از حمله سگ وحشی به پسر 12 ساله + فیلم//به گزارش «کمال مهر:»؛ ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه وحشتناک حمله دو سگ ولگرد به یک پسر اهل ترکیه را در یکی از خیابان های این کشور به تصویر می کشد. “عبدالمتین فیدان” ۱۲ ساله که به همراه دو نفر از دوستانش در راه بازگشت به منزل از مدرسه بود ناگهان به طرز غافلگیرانه ای مورد حمله این دو سگ قرار گرفت. پس از حمله ور شدن سگ ها دوستان او موفق به فرار شدند اما این دانش آموز در محاصره این دو سگ قرار گرفت.

ویدئویی که منتشر شده است نشان می دهد این پسر تلاش می کند با سگ ها مبارزه کند اما سگ ها با حمله ور شدن به او و چسباندن وی به دیوار موجب افتادنش روی زمین می شوند. در ادامه این کودک در حالی که از ناحیه سینه و پا توسط سگ ها گاز گرفته شده بود در حالی که فریاد می زد موفق به فرار از دست سگ ها شد. این ویدئو توسط یکی از دوربین های مدار بسته در شهر “بورسا” در شمال شمال غربی ترکیه تهیه شد.

عبدالمتین پس از فرار از دست سگ ها با پای پیاده خود را به خانه رساند و والدینش را در جریان ماجرا قرار داد. او سپس توسط پدرش بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و مجبور شد تا چند روز را تحت نظر پزشکان بگذراند.

این پسر در این باره گفت : ” هنگامی که دوستانم شروع به دویدن کردند من هم شروع به دویدن کردم. اما سگ ها مرا به دام انداختند و چند نقطه از بدن مرا گاز گرفتند. من بدون آنکه کیف مدرسه ام را بردارم شروع به دویدن به سمت خانه کردم. بسیار ترسیده بودم و سگ ها زمانی که به سمت خانه می دویدم پشت سر من می دویدند. ”

پدر او نیز با خطرناک دانستن این منطقه به علت پرسه زدن سگ های ولگرد گفت که ممکن بود پسرم جانش را از دست بدهد.

کد ویدیو

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین اخبار

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x