بیماری وحشتناک مرد جوان پاکستانی سوژه رسانه ها شد+ فیلم

یک مرد پاکستانی به بیماری مبتلا شده است که تمام بدنش را تومورهای وحشتناک پوشانده‌اند.

بیماری وحشتناک مرد پاکستانی سوژه رسانه ها شد + فیلم//به گزارش«کمال مهر»؛ بیماری که یک مرد جوان پاکستانی به آن مبتلا شده بدنش را به شکل وحشتناکی در آورده است. این بیماری موجب شده تا در تمام بدن این جوان ۳۲ ساله تومورهایی حباب مانند ایجاد شود. این تومورها که شکلی وحشتناک دارند موجب دوری مردم محلی از ” امیر علی” شده و او را مجبور کرده تا در تنهایی زندگی را بگذراند.

به گفته امیر علی که اهل منطقه ” سهوان شریف” در استان سینده پاکستان است این تومورها که در ابتدا بسیار کوچک بودند روی شکم و پشت او هنگامی که او بچه بود پدیدار شدند. اما حدود ۷ سال پیش این تومورها به تمام بدن او از جمله پاها، گردن، سر و صورت اودر حالی که بسیار بزرگتر بودند سرایت پیدا کرد.

علی که پس از گسترش این بیماری مجبور به ترک خانواده اش شده است اکنون با کارگری روزانه ۲ یورو برای گذران زندگی خود بدست می آورد. او در مورد بیماری اش می گوید: ” از زمانی که کودک بودم این تومورهای حباب مانند روی بدنم ایجاد شد. من زندگی خوبی با همسر و دو دختر خردسالم داشتم. اما در سن ۲۵ سالگی پس از گسترش این تومورها به تمام بدنم زنم علاقه اش را به من از دست داد. من برای آنکه بیشتر از پیش موجب خجالت دخترانم نشوم مجبور شدم تا خانه ام را ترک کنم.”

اما ترک منزل علی نه تنها مشکلش را حل نکرد بلکه موجب شد تا دوستان و همسایگانش نیز از او دوری کنند و همین مسئله به تنهایی این مرد جوان منجر شد. علی با شرح شرایط زندگی کنونی خود افزود : ” من در مکانی که متعلق به پسرعمویم است زندگی می کنم. خوشبختانه چهار ماه پیش من شغلی را پیدا کردم که وظیفه ام نگهداری از ۳۰ بز بود که ماهیانه ۱۶ یورو بدست می آوردم. با کمک پسرعمویم من برخی اوقات شانس این را پیدا می کنم که روزانه با انجام کارهایی ۲ یورو بدست آورم و زندگی ام را بگذرانم.”

گفتنی است؛ پزشکان محلی در پاکستان بر این باورند که این جوان ۳۲ ساله به بیماری نوروفیبروماتوز (Neurofibromatosis)، یک بیماری ژنتیکی که اعصاب و پوست را گرفتار می‌کند مبتلا شده است. در این بیماری تومورهای خوش ‌خیم غیر سرطانی در مسیر اعصاب رشد می‌کنند که احتمال مبتلا افراد به این بیماری ۱ به ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ است. هنوز درمانی برای این بیماری پیدا نشده است.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین اخبار

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x