رکورد فشار خون ایران را زدم / دکترها از وضعیت جسمانی‌ام متعجب هستند!

خواننده پاپ کشورمان این روزها شرایط جسمانی خوبی ندارد و نوسان فشار خونش باعث شده که مویرگ های سرش پاره شود.

به گزارش گروه فرهنگی «کمال مهر»دکتر‌ها متعجب هستند؛ خودش می‌گوید رکورد فشار را در ایران زده است. چند هفته پیش فشارش روی ۳۲ بوده است. مسئولان آمدند و رفتند اما اتفاقی نیفتاد وعده‌ها همه تو خالی بود. این روز‌ها پشتش خالی است. بستری شدن وقت و بی وقت در بیمارستان دیگر برایش عادت شده است. مدت هاست بستری می‌شود، اما پزشک‌ها هم نمی‌دانند راه درمانش چیست و از نوسان شدید فشار خون این هنرمند متحیر هستند. فقط وزیر بهداشت است که شخصا پیگیر حال اوست تا کار‌های درمانیش به موقع انجام شود. این تنها بخشی از وضعیت جسمانی غلامرضا صنعتگر است. خواننده‌ای که با قطعه «میشه ضامنم بشی» در خاطر مردم ایران ماندگار شده است.

رکورد فشار خون ایران را زدم / دکتر ها از وضعیت جسمانیم متعجبند!

باشگاه خبرنگاران جوان بارها پیگیر وضعیت جسمانی این خواننده شده است و سعی کرده که اوضاع وخیم جسمانی وی را به اطلاع مردم و مسئولان برساند.

رکورد فشار خون ایران را زدم / دکتر ها از وضعیت جسمانیم متعجبند!

غلامرضا صنعتگر در خصوص آخرین وضعیت جسمانیش  گفت: متأسفانه وضعیت جسمانیم به حالت قبل برگشته است نه تنها خوب نیست بلکه حاد است. رکورد فشار خون ایران را زدم. چند وقت پیش فشار خونم روی ۳۲ بود و دیروز فشارم روی ۲۷ بود. متاسفانه پزشکان نمی‌توانند، تشخیص درستی نسبت به وضعیت من داشته باشند. هر جا می‌روم کسی کاری از دستش بر نمی‌آید و همه پزشکان از وضعیت من متحیر هستند و تغییرات شدید نوسان فشار خون برای آنها عجیب است.

وی افزود: اوایل درمانم بار‌ها مسئولان به عیادتم آمدند و وعده‌هایی دادند که هیچکدام عملی نشد. علی مرادخانی معاون سابق امور هنریوزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از من عیادت کرد و وعده داد که برای درمانم تمام تلاششان را می‌کنند. آنها حتی گفتند که من را برای درمان به آلمان می‌برند که مشکلم حل شود، اما تا این لحظه حتی به من زنگ هم نزده اند. هم صنفان و مسئولان وزارت ارشاد یک قدم هم برایم برنداشته اند و در حال حاضر حتی یک نماینده از وزارت ارشاد سراغم را نمی‌گیرد.

رکورد فشار خون ایران را زدم / دکتر ها از وضعیت جسمانیم متعجبند!

این خواننده پاپ ادامه داد: ما دلمان را به وعده مسئولان خوش کردیم و منتظر کمک هایشان شدیم؛ کوتاهی مسئولان و عقب افتادن درمانم باعث شد، حالم بدتر شود. البته عزیزانی مانند حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خیلی به من لطف داشتند و شخصا به وضعیتم رسیدگی کردند. بار‌ها با تماس گرفتند و پیگیر حالم شدند و در حال حاضر هم کمیسیونی را برای من تشکیل دادند تا هر لحظه که لازم شد از من مراقبت شود.

صنعتگر در خصوص آخرین باری که بستری شده است، بیان کرد: من تا هفته گذشته بستری بودم، اما این بستری شدن‌ها مشکلم را بر طرف نمی‌کند. وقتی به بیمارستان می‌روم، می‌بینم که کاری از دست پزشکان بر نمی‌آید. این ناامیدی، حس بد مسئولان بیمارستان و این که کاری از دستشان برنمی آید، حالم را بدتر می‌کند. البته پزشکان همگی برایم زحمت کشیدند و هر بیمارستانی که رفتم و بستری شدم، کسی بی توجهی به من نکرد و همه پزشکان برای بهبودیم تلاش کردند. دست تک تک پزشکان و پرستاران را می‌بوسم. آن‌ها سلول به سلول بدنم را بررسی کردند، اما به نتیجه‌ای نرسیدند.

رکورد فشار خون ایران را زدم / دکتر ها از وضعیت جسمانیم متعجبند!

خواننده قطعه «میشه ضامنم بشی» ادامه داد: وقتی فشارم روی ۳۲ بود، مویرگ‌های سرم پاره شد. وضعیت وخیم من استرس و اضطراب فراوانی به اطرافیانم وارد کرده است. من و امثال من در شرایط سختی کار کردیم؛ برای موسیقی سال‌ها زحمت کشیدیم و سعی کردیم از ترانه‌های ارزشمند استفاده کنیم، ولی حاصل زحمات ما چه شد؟ کسانی که در بروز این شرایط دخیل هستند در بوجود آمدن این شرایط مسئول هستند و اگر اینجا نباید به کسی پاسخگو باشند در مقابل خداوند باید جواب دهند حتی اگر به خدا هم معتقد نیستند کائنات بی تاثیر نخواهد بود.

صنعتگر در پایان اضافه کرد: حالا که با بیماری دست به گریبانم نه تنها کار مثبتی صورت ندادند، فقط وعده و وعید دادند و خلف وعده کردند. مگر نه اینکه مسلمان باید به عهد خود وفا کند و اسم وزارتخانه متولی ما ارشاد اسلامی است! وضعیت وخیم من و بی توجهی مسئولان باعث شد، خودم با هزینه شخصی شرایط سفر را به خارج از کشور فراهم کنم، ان شاء الله تاچند وقت دیگر به همت دوستان و خانواده ام به آلمان می‌روم و منتظر تأیید سفارت آلمان هستم که این اتفاق بیفتد.

باشگاه خبرنگاران جوان برای این خواننده ارزشی آرزوی سلامتی می کند.

انتهای پیام/

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین اخبار

کووپارس بهتر است یا سینوفارم؟

کووپارس بهتر است یا سینوفارم؟

سخنگوی پروژه واکسن رازی، گفت: با توجه به تعداد افرادی که واکسن کووپارس رازی دریافت کرده اند به زودی میزان اثربخشی واکسن رازی در مقایسه با واکسن سینوفارم مشخص و...

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x