آخرین ترفند رحمتی برای فرار از محرومیت

باشگاه استقلال طی نامه ای رسمی به کمیته انضباطی درخواست تجدیدنظرخواهی ویژه کرده است.

به گزارش «کمال مهر»، در شرایطی که استقلال به روزهای اوج رسیده و با برتری در دربی 84 توانسته جایگاه سومی خود را مستحکم کند، حکم کمیته انضباطی مبنی بر 3 جلسه محرومیت سیدمهدرحمتی، آب سردی بر پیکر کادرفنی این تیم بود.

این محرومیت که به علاوه یک جلسه محرومیت بابت اخراج این بازیکن، به 4 جلسه تبدیل می شود و با رای قطعی نیز صادر شده است، در یکی، 2 روز اخیر با واکنش مسئولان استقلال همراه بود.

در نهایت صبح امروز باشگاه استقلال طی نامه ای رسمی به کمیته انضباطی برای کاهش محرومیت مهدی رحمتی درخواست تجدیدنظرخواهی ویژه کرد. این پرونده که به دلیل قطعی بودن حکم کمیته انضباطی به کمیته استیناف نمی رود، در صورتی که با دستور رئیس فدراسیون همراه شود، بار دیگر در کمیته انضباطی مورد بررسی قرار می گیرد.

استقلالی ها نهایت تلاش خود  را برای کاهش محرومیت کاپیتان انجام می دهند، اگرچه سیدحسین حسینی نیز دروازه بان متزلزلی نشان نداده اما در صورتی بروز یک اتفاق غیرمنتظره برای او ممکن استقلال با بحرانی درون چارچوب مواجه شود.

یک بار این درخواست تجدیدنظرخواهی ویژه از سقوط راه آهن جلوگیری کرد و باید دید که این بار مهدی رحمتی می تواند امیدوار به حداقل کاهش یکی، 2 جلسه ای محرومیتش باشد یا او تا پایان سال 95 نمی تواند در فوتبال ایران به میدان برود و بازیهایی همچون ذوب آهن، سیاه جامگان، سایپا و فولاد را از دست می دهد.

منبع: کاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *