ولنتاین؛ روز خودنمائی فرهنگ وارداتیِ غرب در کرج + تصاویر

متاسفانه سال ۹۵ والنتاین حال و هوای دیگری به خود گرفته و پا به عرصه فضای مجازی گذاشته است و درحالیکه نظارتی بر این فضا وجود ندارد استکیر، ایموجی و تصاویری با این مناسبت در کانال ها و گروه ها به چشم می خورد.

به گزارش کمال مهر، بیست و پنجم بهمن، روز ولنتاین و یا بهتر است بگوییم روز عشق فرنگی و وابستگی جوانان به سبک زندگی غربی، دنیایی منحط که تنها هدف آن نابودی نسل جوان کشورهای اسلامی و نیل آنها به سمت فرهنگ برهنگی استکبار است.
این روزها بازار شهر کرج در تب و تاب ولنتاین قرار گرفته و تم قرمز و مشکی نه تنها در ویترین مغازه ها بلکه در اجناس دستفروشان نیز به چشم می خورد و آنچه در این میان در وادی بی توجهی به سر می برد غفلت متولین فرهنگی شهر است.
کرج، شهری که جان بر کفان زیادی در راستای حفظ امنیت و فرهنگ ملی و ناب اسلامی خود داده است اکنون شاهد اجناسی خارجی و فرهنگ غربی است که بر سر بازار داخلی آوار شده و فکر و ذهن جوانان را به خود مشغول کرده است.
گویی بخش نامه ناجا نیز مورد توجه دستفروشان و کاسبان فرهنگ نیست چرا که سال گذشته نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران “ناجا” ولنتاین جشن برخاسته از فرهنگ غرب را ممنوع اعلام کرد اما همچنان شاهدیم در ۲۵ بهمن ماه ویترین برخی از مغازه های کرج حال و هوای ولنتاین به خود گرفته و بسیاری از پسران و دختران به خرید نمادهای این جشن اعم از خرس و … پرداختند.

طبق بخشنامه اداره اماکن با موضوع مقابله با ترویج فرهنگ منحط غرب موسوم به روز والنتاین آمده است واحد های صنفی به هیچ عنوان حق تبلیغ و عرضه اجناس با نام و علائم والنتاین را ندارند و هیچگونه تجمع دختران و پسران و اهدای نماد هایی چون عروسک و گل و شکلات و …نباید در واحد صنفی بوجود بیاید در غیر اینصورت عواقب ناشی از آن به عهده شخص و واحد صنفی می باشد.

متاسفانه سال ۹۵ والنتاین حال و هوای دیگری به خود گرفته و پا به عرصه فضای مجازی گذاشته است و درحالیکه نظارتی بر این فضا وجود ندارد استکیر، ایموجی و تصاویری با این مناسبت در کانال ها و گروه ها به چشم می خورد.

مسلما غفلت متولیان امر آنچه به دنبال خواهد داشت ترویج سبک زندگی غربی، عدم ازدواج جوانان و تسخیر افکار آنها به وسیله دشمن خواهد بود و تا زمانی که مسئولین در خواب به سر برده و نسبت به فرهنگ غافل باشند هر روز شاهد جریانات جدیدی برای فریب آینده سازان ایران توسط کشورهای غربی خواهیم بود.
منبع :  البرز 24

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *