اکران محدود فیلم های جشنواره فجر در کرج؛ مهمترین دلیل استقبال کم از جشنواره بود

مرتضی احدی از شهروندان البرزی در خصوص فیلم های جشنواره فجر در کرج گفت: جشنواره فیلم فجر در کرج با فیلم های منتخب کلید خورد و دراستان یکسری محدود فیلم ها اکران می شد و ما قدرت انتخاب نداشتیم.

به گزارش کمال مهر؛ فیلم‌های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر سینما از 14 تا 21 بهمن ماه از ساعت 15 الی 21 در سینما پرشین و سینما تئاتر شهر کرج واقع در پارک شهید چمران برای علاقمندان به نمایش گذاشته شد؛ خبرنگار ما در پایان اکران فیلمهای جشنواره فجر در کرج نظر جمعی از شهروندان البرزی را در مورد فیلم ها جویا شد که به شرح ذیل می باشد:

مرتضی احدی از شهروندان البرزی در خصوص فیلم های جشنواره فجر در کرج گفت: جشنواره فیلم فجر در کرج با فیلم های منتخب کلید خورد و دراستان یکسری محدود فیلم ها اکران می شد و ما قدرت انتخاب نداشتیم.

وی ادامه داد: سال گذشته همزمان با تهران کلیه فیلم ها در کرج اکران می شد ولی امسال محدودی فیلم اکران می شد و ما حق انتخاب نداشتیم و از 16 فیلمی که در کرج اکران می شد فقط سه فیلم خوب بود که فیلم ویلایی ها، سد معبر و رگ خواب بود.

احدی تاکید: نحوه فروش بلیت جشنواره خیلی بد بود سایت مشکل داشت و مهمترین مشکل اکران در کرج هم این بود که فیلم های خوب در کرج اکران نشد و این باعث شد که یک سوم سال گذشته از اکران در البرز استقبال نشود.

نوید پهلوانی شهروند دیگر به خبرنگار ما اظهار داشت: اکران فیلم های جشنواره با آثار منتخب آغاز شد و این حق انتخاب را از مردم گرفت و سطح فیلم هایی که در کرج اکران شد خیلی پایین بود بنده پنج فیلم دیدم که فقط فیلم ویلایی ها را پسندیم .

شفیعی نماینده اداره ارشاد کرج در سینما پرشین گفت: اکران فیلم های جشنواره فیلم فجر در کرج یک رویداد بزرگ فرهنگی در استان است که همزمان با پایتخت در کرج اکران انجام شد ولی متاسفانه امسال چون اکران با فیلم های منتخب صورت گرفت با نارضایتی مردم مواجه شد.

شیرین بخشی از شهروندان البرزی عنوان کرد: اکران فیلم های جشنواره فجردر استانها، خیزشی فرهنگی در کشور است و باعث شد تماشای فیلم‌ها تنها محدود به پایتخت نباشد و این نقطه قوت است ولی مهمترین دلیل استقبال کم ، تعداد محدود از فیلم ها در کرج اکران شد، سال گذشته در هر سانس اکران استقبال به قدری بی نظیر بود که سالن حتی یک صندلی خالی هم نشد و در بعضی شب ها سانس های سینما اضافه می شد ولی امسال این طور نبود.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *