در فرهنگ انقلابی گری که مستضعف حذف شود روحیه استکبار ستیزی وجود ندارد/در برخی عرصه ها فاقد مدیریت جهادی هستیم

سردار حمزه میر تقی با اشاره به حوادث امنیتی اوایل انقلاب از جمله کودتای نوژه و قیام مسلحانه توسط منافقین گفت: دشمن زمانی که صنایع نظامی ما نمی توانست بخشی از مهمات سلاح های سبکما را تامین کند ۸ سال جنگ را ادامه داد اما ایران با اقتدار از این مرحله نیز عبور کرد.

به گزارش کمال مهر جانباز مدافع حرم شامگاه سه شنبه (۱۹ بهمن) در هفتمین یادواره شهدای شهرک اوج کرج گفت: انقلاب اسلامی با وجود محرومیت ها درحالی ۳۸ سال در برابر دنیا با اقتدار ایستاد که در سال ۵۷ با اعلام موجودیت انقلاب جهان دو قطبی کمونیستی و سرمایه داری همواره آن را تهدید و تحریم کردند.
سردار حمزه میر تقی با اشاره به حوادث امنیتی اوایل انقلاب از جمله کودتای نوژه و قیام مسلحانه توسط منافقین گفت: دشمن زمانی که صنایع نظامی ما نمی توانست بخشی از مهمات سلاح های سبکما را تامین کند ۸ سال جنگ را ادامه داد اما ایران با اقتدار از این مرحله نیز عبور کرد.
وی اظهار داشت: بیشترین تحریم ها در صنایع دفاعی، فضایی، هسته ای، نانو و … صورت گرفت و در مقابل بیشترین پیشرفت ایران نیز در این حوزه ها بود و امروز موشک هایی با برد بالای ۲۰۰۰ متر ساخته می شود و درحالیکه امنیت در افغانستان، سوریه و…. وجود ندارد اریان در امنیت به سر می برد.
سردار میر تقی با بیان اینکه ایران توانست در حوزه فضایی نام خود را در جرگه کشورهای مقتدر جهان به ثبت برساند تصریح کرد: متاسفانه امروز یک خودرو ملی در صنایع خودرو سازی وجود ندارد و سوال اینجاست کشوری که می تواند ماهواره به فضا بفرستد توان ساختن خودرو ندارد؟!
وی گفت: ایران در یک موقعیت نیمه خشک قرار دارد و ما متاسفانه هنوز سیستم آبرسانی و آبیاری مناسب ندارد و باید این واقعیت را پذیرفت که جنگ آینده به جای نفت بر سر آب خواهد بود و البته درحالیکه بارها رهبر معظم انقلاب درباره فضای مجازی و تهاجم فرهنگی تذکر دادند اما دشمن این فضا را از دست ما درآورد!
سردار میر تقی افزود: در صنایع، خودرو سازی، بازرگانی و … فاقد مدیریت جهادی و روحیه انقلابی هستیم و در فرهنگ انقلابی گری که مستضعف حذف شود روحیه استکبار ستیزی وجود ندارد.
وی اظهار داشت: اهداف انقلاب و آرمان های آن را باید به نسل جوان انتقال داده شود اما آقایی که دستت را به سمت بیگانه دراز میکنی و ولایت غیر اسلام را بر اسلام ترجیح می دهی این مهم خلاف صریح قران، شیعه، اهل بیت (ع) و منویات امام (ره) و رهبر معظم انقلاب است.
جانباز مدافع حرم تصریح کرد: آیا آتش نزدن پرچم فلان کشور و یا کنار گذاشتن ظلم ستیزی با روحیه انقلابی منافات ندارد؟ و عده ای که می گویند انقلاب صرفا یک دوره است بدانند جمهوری اسلامی باید زمینه ساز حکومت مهدی (عج) باشد.
سردار میر تقی ادامه داد: امروز شاخصه هایی که باعث ایجاد انقلاب شده است باعث بقای انقلاب می شود و اگر هر کدام از آنها حذف شود انقلاب محکوم به شکست خواهد بود لذا باید با تفکر و گفتمان انقلابی اهداف و آرمان های سال ۵۷ را بار دیگر مرور کرد چرا که رهبر معظم انقلاب فرمود غفلت نکنید که دشمن بیدار است و علیه شما نقشه می کشد.
جانباز مدافع حرم در خاتمه خاطر نشان داشت: امیدواریم همگی سرباز واقعی امام حاضر و غائب باشیم و حضور در صحنه، حفظ روحیه انقلابی و توجه به منویات رهبری همراه با بصیرت انقلابی باید سرلوحه امور مردم باشد تا مدیون خون شهدا نباشیم.
منبع : البرز 24

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *