سی و پنجمین دوره از مسابقات قرآن،عترت و نماز در شهرستان فردیس افتتاح شد + عکس

فرهاد منظوری معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان فردیسضمن تأکید بر ضرورت توجه به دستورات قرآنی و عمل به آن گفت: همه ما مسلمانان بویژه فعالان در حوزه قرآنی به عنوان الگوی جامعه باید عمل به دستورات قرآن را در اولویت قرار داده ؛ علم آموزی، تبعیت از ولایت ، فرامین اخلاقی و دینی را باید از قرآن بیاموزیم و بر اساس آن عمل کنیم.

به نقل از کمال مهر، مراسم افتتاح سی و پنجمین دوره از مسابقات قرآن، عترت و نماز  با رویکرد سبک زندگی اسلامی درسیره ی امام حسین (ع)  و تجلیل از  دانش اموزان ممتاز شهرستان فردیس  صبح امروز (شنبه)  در سالن شهید رجائی اداره اموزش و پرورش شهرستان فردیس برگزار شد.

فرهاد منظوری معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان  فردیس  دراین همایش ضمن تأکید بر ضرورت توجه به دستورات قرآنی و عمل به آن گفت: همه ما مسلمانان بویژه فعالان در حوزه قرآنی به عنوان الگوی جامعه باید عمل به دستورات قرآن را در اولویت قرار داده ؛ علم آموزی، تبعیت از ولایت ، فرامین اخلاقی و دینی را باید از قرآن بیاموزیم و بر اساس آن عمل کنیم.

وی افزود: قرآن برنامه هدایت و زندگی ماست که باید با اولویت قرار دادن دستورات قرآنی در همه امور زندگی بر اساس قرآن در مسیر درست حرکت کنیم.

فرهاد منظوری گفت: بر اساس برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش در طرح مصباح الهدی، شناسایی شخصیت و سیره حضرت اباعبدالله الحسین در برنامه آموزش و پرورش استان البرز قرار گرفته که امیدواریم بتوانیم بر اساس فرمایش نبی مکرم اسلام سیره امام حسین (ع) را به عنوان چراغ هدایت و کشتی نجات سرلوحه زندگی خود قراردهیم

photo_2017-02-04_14-34-42 photo_2017-02-04_14-34-52 photo_2017-02-04_14-34-56 photo_2017-02-04_14-35-00

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *