دستگیری سارق زن طلا فروشی در بازار مظفریه همدان

فرمانده انتظامي شهرستان همدان:مأموران با رويت فيلم دوربين‌هاي مداربسته متوجه شدند يكي از مشتريان طلافروشي كه زني جوان است در هنگامي كه تظاهر به خريد طلاجاتت مي‌كند از غفلت فروشنده استفاده كرده و در حركتي سريع و حرفه‌اي تعداد 12 عدد النگو سرقت و سپس در كمال خونسردي طلافروشي را ترك كرد.

به گزارش کمال مهر ، ایسنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان نوشت : سرهنگ پژمان قويمي در بيان جزئيات اين خبر گفت: در پي شكايت يكي از كسبه بازار مظفريه مبني‌بر سرقت تعدادي طلاجات از مغازه وي توسط يكي از مشتريان، دستگيري سارق در دستور كار مأموران كلانتري 13 عين القضات قرار گرفت.
وي افزود: مأموران با رويت فيلم دوربين‌هاي مداربسته متوجه شدند يكي از مشتريان طلافروشي كه زني جوان است در هنگامي كه تظاهر به خريد طلاجات مي‌كند از غفلت فروشنده استفاده كرده و در حركتي سريع و حرفه‌اي تعداد 12 عدد النگو سرقت و سپس در كمال خونسردي طلافروشي را ترك كرد.
سرهنگ قويمي تصریح کرد: با مشخص شدن چهره سارق، تحقيقات گسترده برای شناسايي و دستگيري سارق آغاز كه با به‌كارگيري منابع و مخبرين و همكاري كسبه بازار مظفريه، متهم شناسايي و با هماهنگي با مراجع قضايي در اقدامي غافلگيرانه دستگير شد.
فرمانده انتظامي شهرستان همدان در پايان ادامه داد: متهم پس از دستگيري به کلانتري منتقل و در بازجويي به جرم خود اعتراف کرد و در اين خصوص پرونده قضايي تشكيل که جهت بررسي تحويل پليس آگاهي استان همدان شد.

انتهای پیام/ص

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *