برگزاری مراسم تشییع پیکر شهدای آتش‌نشان در مصلی/خدمات‌رسانی رایگان ناوگان حمل ونقل در روز دوشنبه

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: مراسم تشییع پیکر شهدای آتش‌نشان روز دوشنبه از ساعت8:30 صبح در مصلی تهران آغاز می‌شود.
برگزاری مراسم تشییع پیکر شهدای آتش‌نشان در مصلی امام خمینی(ره)/خدمات رسانی رایگان ناوگان حمل ونقل در روز دوشنبه به گزارش گروه اجتماعی «کمال مهر» مجتبی عبدالهی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار  باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: با توجه به اتمام احراز هویت پیکر 16 شهید حادثه پلاسکو، مراسم تشییع پیکر این شهدا روز دوشنبه از ساعت 8:30 در مصلی امام خمینی(ره) آغاز می‌شود که تمام درب‌های مصلی از ابتدای صبح بازگشایی خواهند شد.
وی در ادامه گفت: همچنین، اقامه نماز بر پیکر این شهدا با حضور آیت الله امامی کاشانی انجام می‌شود و پس از آن مراسم تشییع برگزار خواهد شد.
عبدالهی با بیان اینکه این شهدا در قطعه 50 بهشت زهرا (س) به خاک سپرده می شوند، تصریح کرد: مراسم دیگری نیز جهت گرامیداشت این شهدا روز  چهارشنبه از ساعت 14 الی 16 در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار خواهد شد.
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در پایان افزود: از ابتدای صبح روز دوشنبه خطوط یک و 3 مترو و همچنین، اتوبوس‌های شرکت واحد در بیش از 30 میدان شهر تهران  آماده انتقال مردم به مصلی بزرگ تهران و بهشت زهرا بصورت رایگان هستند.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *