2028828_443

5مرزبان ربوده شده بزودی به آغوش خانواده بر‌می‌گردند

معاون هماهنگ‌کننده ستاد کل نیروهای مسلح گفت: هر 5 مرزبان ربوده شده زنده هستند و بزودی به آغوش خانواده برمی‌گردند.

 

 

به گزارش خبرنگار حوادث کمال مهر؛ امیر سرلشگر حسنی سعدی امروز در حاشیه همایش ملی خدمت سربازی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر انتقاد وارد شده به  نیروی انتظامی در خصوص نبود کافی آموزش ها به نیروهای فرستاده شده به مرزها اظهار داشت: اینکه گفته می‌شود نیروهای فرستاده شده به مرزها آموزش نمی‌بینند صحیح نیست و همه سربازها دوره های آموزشی سه ماهه را که تا 5 ماه نیز ادامه پیدا می‌کند، می‌بینند اما کوتاهی این مدت زمان قطع یکی از نقایص در خدمت سربازی است که می‌توان آن را پذیرفت.

معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به آخرین اقدامات انجام شده  به اقدامات انجام شده در خصوص آزادسازی 5 مرزبان ادامه داد: یکسری روابط سیاسی و نظامی بین ایران و پاکستان وجود دارد و در همین راستا اقداماتی در حال انجام است اما قطعا در برابر پاکستان کوتاه نخواهیم آمد.

وی افزود: براساس آخرین اطلاعات گرفته شده هر 5 مرزبان ربوده شده زنده هستند و به زودی به دامن خانواده باز خواهند گشت.

امیر حسنی سعدی در ادامه در خصوص افزایش خدمت سربازی بیان داشت: افزایش خدمت سربازی بر مبنای نیاز خواهد بود و اگر سرباز زیاد وجود داشته باشد زمان خدمت سربازی پایین‌تر هم خواهد آمد.

وی خاطرنشان کرد: در ارتباط با آموزش ها یکسری فاکتورهای اصلی توسط ستاد کل نیروهای مسلح تدوین شده و سربازها باید آموزش عملی ببینند.

انتهای‌پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *