برگزاری نمایشگاه‌های بهاره استان البرز در نیمه اسفندماه

رئیس اتاق اصناف استان البرز از برگزاری نمایشگاه‌های بهاره در این استان از نیمه اسفند‌ماه سال جاری خبر داد.

کمال مهر:

حمید کریمی گفت: هر ساله در 2 نوبت یکی پیش از مهرماه و دیگری در آستانه فرا رسیدن نوروز، نمایشگاه‌هایی با هدف عرضه مستقیم کالا و تامین محصولات و کالاهای مورد نیاز مردم در این ایام دایر می‌شود.

وی تصریح کرد: هر ساله استقبال زیادی از سوی مردم برای تهیه محصولات خود از این نمایشگاه‌ها وجود دارد و بسیاری از شهروندان تلاش دارند تا مایحتاج ضروری و کالاهای اصلی مورد نیاز را از نمایشگاه‌های فوق تهیه و تامین کنند.

رئیس اتاق اصناف استان البرز ادامه داد: با توجه به اینکه بسیاری از شهروندان در آستانه فرا رسیدن نوروز و پایان سال، اقدام به خرید کالاهای مختلف به ویژه از طریق نمایشگاه‌های بهاره می‌کنند، امسال نیز برنامه‌ریزی لازم برای دایر کردن این مراکز انجام شده است.

*احداث نمایشگاه‌های بهاره در 7 منطقه استان البرز

کریمی افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته امسال در 7 نقطه از استان البرز نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا دایر می‌شود و تلاش داریم با انجام نظارت‌های مستمر و ویژه، کالاها و محصولاتی که در این نمایشگاه‌ها عرضه می‌شود، از نظر کیفیت قابل قبول بوده و انتظارات مردم برآورده گردد.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس در کرج مبنی بر اینکه آیا تاریخ دقیق آغاز به کار نمایشگاه‌های بهاره قطعی شده است، گفت: 7 نمایشگاه از 14 اسفند‌ماه سال جاری آغاز به کار کرده و به مدت 10 روز دایر هستند.

*3 نمایشگاه بهاره در کرج دایر می‌شود

رئیس اتاق اصناف استان البرز اضافه کرد: از 7 نمایشگاه فوق 3 نمایشگاه در شهرستان کرج دایر می‌شود و با توجه به تراکم جمعیتی و شرایط موجود، امسال در باغستان، شیخ‌آباد و مهرشهر کرج نمایشگاه بهاره از 14 اسفندماه به بعد دایر است.

کریمی ادامه داد: 4 مرکز عرضه مستقیم کالا ویژه پایان سال در شهرستان‌های دیگر استان البرز از جمله ساوجبلاغ، نظرآباد، اشتهارد و فردیس احداث می‌شود.

وی گفت: تلاش داریم تا کالاهای پرمصرف، مواد غذایی، آجیل و خشکبار، محصولات مورد نیاز و اقلام ضروری خانواده‌ها با قیمت‌های مناسب در این نمایشگاه‌ها در اختیار مردم قرار گیرد.

 

 

 

 

 

 

فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *