n00310005-b

رسوایی اخلاقی آرژانتینی محبوب ادامه دارد/عکس

جیانینا، دختر دوم مارادونا با تکذیب این خبر گفته که ورونیکا باید آزمایش ژنتیک دهد تا ثابت کند که این فرزند پدرش است.
رسوایی اخلاقی آرژانتینی محبوب ادامه دارد/عکس

به گزارش کمال مهر، این طور به نظر می رسد که جنجالها ورسوایی های اخلاقی دیگو مارادونا پایانی ندارد. تا چندی پیش بود که همه چیز در زندگی دن دیگو خوب پیش می رفت و درکنار همسرش ورونیکا اوخه دا، زندگی آرامی را سپری می کرد ولی خبر بارداری ورونیکا باعث برآشفته شدن همسر سابق و دو دختر دن دیگو شد، تا جایی که فرزندان او، پدرشان را مجبور کردند تا از ورونیکا جدا شود.

فرزند ورونیکا به دنیا آمد و دیگو بعد از مدتها به دیدن پسرش رفت و در طول این مدت با دختر جوان و فوتبالیست آرژآنتینی به نام روسیو اولیوای ۲۴ ساله آشنا شد و حالا در دوبی با او زندگی می کند.

دراین میان، حالا ورونیکا اوخه دا در صحبت هایی اعلام کرد که انتظار تولد فرزند دوم مارادونا را می کشد. ورونیکا که از سفر دوبی به آرژانتین بازگشته بود، در محاصره خبرنگاران با تائید این خبر گفت:« بله.من باردار هستم. در ماه دسامبر بود که دیگو برای دیدن پسرمان آمد و به من گفت که باید درمورد خیلی مسائل صحبت کنیم. او به من گفت که همچنان مرا دوست دارد و دلش برای زندگی مان تنگ شده. واقعا حس کردم که مثل همان روزها مرا دوست دارد. او پیش من قسم خورد که حسی به روسیو ندارد و او را ترک کرده است و من هم حرف او را باور کردم. حالا من به دوبی رفتم تا با او صحبت کنم ولی نتوانستم دیگو را پیدا کنم. مطمئن باشید که دیگر با او آشتی نمی کنم. دیگو با فرد دیگری است.»

طبق گزارش منتشره در روزنامه موندو دپورتیوو، حالا دیگو مارادونا قصد داد تا در روز جمعه، روز ولنتاین از روسیو خواستگاری کند.

این درحالی است که ورونیکای ۳۵ ساله از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۲ همسر مارادونا بود و فرزند آنها دیگو فرناندو در فوریه سال ۲۰۱۳ به دنیا آمد؛ آن هم در زمانی که آن دو از هم جدا شده بودند و حالا ورونیکا انتظار تولد دومین فرزندش را می کشد.

البته دراین میان جیانینا، دختر دوم مارادونا با تکذیب این خبر گفته که ورونیکا باید آزمایش ژنتیک دهد تا ثابت کند که این فرزند پدرش است.

در صورتی که این خبر صحت داشته باشد، فرزند ورونیکا، ششمین فرزند دیگو مارادونا خواهد بود.

او از ازدواج اولش دو دختر به نامهای دالما و جیانینا دارد. فرزند سوم، دیگو جونیور بود که فرزند نامشروع مارادوناست که از رابطه پنهانی او با زنی به نام کریستینا دردوران اقامتش در ناپولی به دنیا آمد.

جانای ۱۶ ساله فرزندی از ارتباط نامشروع مارادونا با والریا سابالیان، یک گارسون رستورانی در بوئنوس آیرس است و دیگو فرناندو نیز فرزند مارادونا وورونیکا، پنجمین فرزند دن دیگوست.

کد مطلب: 310005

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *