736391778346107746351-300x187

مسیر جدید راهپیمایی 22 بهمن شهر کرج تعیین شد+ آدرس مسیرها

رییس ستاد دهه فجر استان البرز از تایید نهایی مسیر راهپیمایی شهر کرج در 22 بهمن خبر داد.

 

به گزارش گروه استانی« کمال مهر» حجت الاسلام و المسلمین روحی یزدی با اعلام خبر فوق افزود : مسیر راهپیمایی جدید شهر کرج با صرف زمان و جلسات متعدد با صاحب نظران و مسئولان امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی استان به تصویب رسید .

وی در ادامه افزود:متأسفانه مسیر ، سال های گذشته ظرفیت حضور مردم را نداشت و مردم در مراسم 22 بهمن فقط برای حضور در جایگاه برنامه ریزی کردند.

رییس ستاد دهه فجر استان البرز در این خصوص بیان داشت : خوشبختانه مسیر های جدید به گونه ای برنامه ریزی شده اند که حماسه حضور مردم را هرچه بهتر و شایسته تر نمایان خواهد ساخت و انشاءالله مردم با حضور حماسی خود همانند سالیان گذشته در جشن پیروزی انقلاب شرکت خواهند کرد.

روحی از پیش بینی غرفه هایی در طول مسیر های راهپیمایی خبر دادند و خاطر نشان کرد : در طول مسیرهای راهپیمایی این غرفه ها جهت ارائه محصولات فرهنگی برای مردم تعبیه خواهد شد و بخشی از این غرفه ها  ویژه برنامه هایی برای کودکان و نوجوانان تدارک دیده شده است.

رییس ستاد دهه فجر استان البرز مسیرهای راهپیمایی شهر کرج را اینگونه بیان کردند:

 

مسیر 1 : چهارراه امام (ره) (میدان کرج) – میدان شهدا – چهارراه طالقانی – میدان شهید آجرلو ( میدان سپاه )

مسیر 2 : میانجاده – سه راه رجایی شهر – میدان شهید آجرلو ( میدان سپاه )

 

حجت الاسلام روحی یزدی در انتهای سخنانش شروع راهپیمایی 22 بهمن در استان البرز را  9:30 دقیقه صبح از مبدأ های مشخص شده اعلام داشتند و از همه آحاد مردم شهید پرور استان البرز برای  هرچه با شکوه تر برگزار شدن این مراسم دعوت بعمل آوردند.

انتهای پیام/ ر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *